Skocz do zawartości

RunCam HD alternatywa dla Mobiusa


rufik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Film z mobiusa jakoś bardziej mi się podoba, nie ma niebieskiej dominanty, tylko żółtą :)

 

Generalnie myślę, że to jest bardzo porównywalny produkt. Jeśłi w oprogramowaniu do RunCam można podobnie jak w Mobiusie ustawiać balans bieli i inne takie, to z tą ceną wygrywa konkurencję. Jak dla mnie tylko te 120 stopni to za dużo, mało co potem widać na filmach, zdecydowanie wolałbym coś z zakresu 60-90 stopni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam 1920 więc na normalnym Mobiusie jest około 86 stopni. Daje radę… Chodziło mi o to, że w tym RunCam jest 120, czyli z grubsza tyle co w Mobiusie z szerokokątnym obiektywem - a to dla mnie o wiele za dużo. Piękne panoramy kręci, ale właśnie jak na czapkę posadzisz to modelu już prawie nie widać na filmie, chyba, że właśnie ląduje na głowie. A ograniczać rozdzielczości nie chcę, te kamery i tak mają tak słabe obiektywy, że jeszcze ograniczać jakość nie ma według mnie sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.