Jump to content

Stiopa

Modelarz
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Stiopa

 • Birthday 01/07/1990

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Gliwice
 • Imię
  Michał

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wrzucam link do filmu, który zrobił na mnie ostatnio duże wrażenie. To zestaw Hangar 9 Ki-43 Oscar z benzynową trójcylindrową gwiazdą Saito FG90R3. Piszą, że ten zestaw daje możliwość posiadania modelu myśliwca z benzynową gwiazdą za mniejsze pieniądze niż koszt samego silnika gwiazdowego od większości topowych producentów (Moki, Valach itp.). Biorąc pod uwagę różnicę ceny w porównaniu z gigantami napędzanymi dużymi gwiazdami, ten model brzmi i lata rewelacyjnie.
 2. Dzięki za informację. Rzuciłeś trochę światła na producenta, którego kompletnie nie kojarzę. Mimo wszystko liczę na to, że ten silnik będzie trochę lepszy od przeciętnego MDS-a. Przynajmniej z zewnątrz jakość wykonania sprawia dużo lepsze wrażenie.
 3. Jestem w jego posiadaniu od wielu lat, ale przez cały ten czas nigdy nie spotkałem modelarza, który miałby jakieś doświadczenie z tym silnikiem.
 4. Super impreza i fajny film. Muszę kiedyś przyjechać i obejrzeć na żywo.
 5. Dzięki za wrzucenie linka do tego projektu na forum. Pobieżnie przejrzałem już kilka filmów i rzeczywiście wygląda na to, że warto zapoznać się z całym procesem od początku do końca.
 6. Bardzo fajny model. Konstrukcją przypomina mi mojego byłego Veloxa z Orion Models. Czy producent ma stronę internetową? Jest gdzieś dostępny cennik?
 7. Na tamte czasy to chyba F3A. Pisząc wyczynowy miałem na myśli raczej fakt, że osiągami i jakością wykonania przewyższał podobne silniki produkowane w ZSRR.
 8. Witam. Czy ktoś miał do czynienia z takim silnikiem? Jakieś doświadczenia? Jest to wyczynowy Termik 10ccm produkcji ZSRR. Zdjęcia poniżej:
 9. Witam. Jestem w posiadaniu silnika MDS 10ccm z reduktorem 2:1. Całość produkcji ZSRR. Reduktor wykonany jest podobno ze stopów magnezu. Czy ktoś się już spotykał z tym zestawem, ma jakieś doświadczenia? Zdjęcia poniżej:
 10. Stiopa

  Jak 54 2,2m DA50

  Latacie jeszcze w okolicach Gliwic?
 11. Super model, świetny pilot. Fajnie kręcisz.
 12. Rewelacja! Jestem pod wrażeniem. P-61 to jeden z moich ulubionych dwusilnikowców.
 13. Wygląda nieźle. Chętnie zobaczę efekty końcowe na kolejnym filmie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.