Jump to content

djmalolat23

Modelarz
 • Content Count

  193
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Siemirowice
 • Zainteresowania
  Modelarstwo, muzyka, akwarystyka.
 • Imię
  Marcin

Recent Profile Visitors

409 profile views
 1. Witam. Jak w temacie. Poszukuję serwa Corona CS 239MG!! Pozdrawiam.
 2. Witam. Jak w temacie kupię sky cruiser 2400 lub podobną platformę do FPV. Pozdrawiam.
 3. Przed samym oklejaniem dołożyłem jeszcze trochę po obwodzie. Wyszło po 2cm na każdej ze stron. Pionowy więcej.
 4. Znajomy widok Robercie powiększ statecznik pionowy i poziomy. To co tam widać jest za mały. Super robota.
 5. Witaj. Oratex waży okoo 100g/m2 a Oracower standard 65g/m2. Przy powierzchni Camela to różnica około 100-120g. Cy to dużo????? Oratex pięknie imituje płótno. Przy budowie makiety to chyba ma jakieś znaczenie. Osobiście polecam ORATEX.
 6. Witam. W trakcie oczekiwania na przesyłkę z bagnetem delikatnie upiększyłem mojego Camel. Gdzieś w internecie znalazłam fotki oryginalnego Sopwith-a i zdecydował się delikatnie ,,zmakietować,, mój wynalazek. Życzę miłego oglądania. Pozdrawiam.
 7. Jeśli kogoś uraziłem lub obraziłem to przepraszam. W rzeczy samej tematem jest Sopwith Camel z HK. Jeszcze raz przepraszam.
 8. Można by powiedzieć, że starsze pokolenie jest mało kreatywne.
 9. Najmocniej przepraszam za urażenie dumy. Już zmieniłem na SC.
 10. Witaj Robercie. Waga mojego Wielbłąda to 3700g. Ani mało ani dużo. Co do wyważenia to SC przyjąłem na 115mm od krawędzi natarcia. Instrukcja mówi 120mm. na rcgroups znalazłem temat budowy takiego modelu tylko, że z napędem elektrycznym. Tam koleś oblatał Camela bez problemu i ustalił SC na ~`110mm. W moim przypadku oczywiście nie obyło się bez ołowiu. Do maski przykleiłem 60g. Wygląda ok. Dziś miałem go oblatać ale rano jak pakowałem się do pracy zdeptałem bagnet. Niestety bez bagnetu nie polata!!! Nowy już zamówiłem ale przyjdzie dopiero po pierwszym listopada. Poniżej podam link do rcgroups. https://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?2686414-Build-Blog-of-Sopwith-Camel-Balsawood-Airplane/page77 Czekam na Twoje fotki z budowy Camela. P.S. Dziś na otarcie łeż oblatałem Pipera Pozdrawiam.
 11. Witajcie. Ufffffff. Mój Camel już gotowy do oblotu. Teraz czekam na pogodę. Wczoraj moja żona mnie pocieszyła. Mianowicie stwierdziła, że tem model jest zbyt piękny żeby nim latać i na jej oko poleci tylko raz. zapytałem czy na jej oko uda się nim wylądować?? Padła odpowiedz ,,Pewnie, że nie,, Zastanawiam się czy próbować wystartować czy lepiej niech stoi gdzieś i cieszy oko. Poniżej kilka fotek. Pozdrawiam.
 12. Witajcie. Dziś dostałem godziną przepustkę na wyjście do modelarni. Sterowanie lotkami prawej strony jest już gotowe. Oczywiście jest i element makietowy. Miłego ogłoszenia. Pozdrawiam.
 13. Witam. Po kilku dniach przerwy dotarłem do modelarni. Co prawda na nadmiar czasu nie narzekam ale coś udało mi się wymodzić. Życzę miłego oglądania. Pozdrawiam.
 14. Witajcie. Camel rośnie w siłę. Coraz bliżej oblotu. Miłego oglądania. Pozdrawiam.
 15. Witajcie. Dziś dostałem trochę wolnego czasu od tacierzyństwa i pogoniłem z robotą. Poniżej kilka zdjęć. Miłego oglądania. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.