Jump to content

vlodi

Modelarz
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About vlodi

 • Birthday 04/06/1971

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Łódź
 • Imię
  Włodek
 1. Zaryzykowałem i kupiłem wczoraj przyszedł moduł https://www.banggood.com/Multiprotocol-TX-Module-For-Frsky-X9D-X9D-Plus-X12S-Flysky-TH9X-Transmitter-p-1097688.html?utm_source=google&utm_medium=cpc_ods&utm_content=jeff&utm_campaign=Srcquad-ds-trans&gclid=CMOBx-bLy9QCFe4y0wodxcYO2w z Turnigy 9XR działa ale najwidoczniej nie współpracuje z zabawka (dronem) którą mam https://www.banggood.com/DM003-Mini-Speed-Flight-2_4G-4CH-6Axis-3D-Roll-RC-Quadcopter-RTF-p-1011093.html?rmmds=search
 2. vlodi

  Zmiana softu

  Wielkie dzięki za pomoc, instrukcja którą przesłałeś jest po ENG ale czytelna i zrozumiała. Można powiedzieć że głównie dzięki twojej pomocy zrobiłem wielki krok na przód, teraz konfiguracja i do nauki na lotnisko.
 3. vlodi

  Zmiana softu

  Przesmarowałem ale i tak coś tam słychać, dekielek jest trochę luźno i chyba będę musiał podkleić jakąś piankę by po zamknięciu był ciasno. Dzięki za rady.
 4. vlodi

  Zmiana softu

  Właśnie widzę że ten soft który mam jest do bani. Tak na marginesie, denerwuje mnie w mojej apce to że jak ją trzymam to słychać jak trzeszczy pokrywa od baterii. Jest na to jakiś sposób?
 5. vlodi

  Zmiana softu

  Sprawdzałem, nie ma...
 6. vlodi

  Zmiana softu

  Już nie podoba mi się ten soft jak widać na filmie naciskam w lewo i strony zmieniają się od 5 do 1 więc od tyłu, naciskając w prawo mam to samo tylko że od 1 do 5.
 7. vlodi

  Zmiana softu

  Trzymałem na różne sposoby ale nic się nie dzieje, w menu radia też nie widzę tej opcji.
 8. vlodi

  Zmiana softu

  Bardzo chętnie tylko że ja też tego nie robiłem, "kto nie ryzykuje ten nie pije szampana".
 9. vlodi

  Zmiana softu

  Właśnie nie mam nic, znalazłem coś takiego http://allegro.pl/programator-isp-usbasp-avr-atmel-arduino-tasma-i6858003165.html nie mam daleko do Sieradza to bym jutro podjechał i kupił jak by się nadawało.?
 10. vlodi

  Zmiana softu

  Czy ktoś z okolic Łodzi ma możliwość zmiany softu w Turnigy 9XR nie PRO? W apce mam oryginalny soft a polecano mi ER9X problem w tym że potrzebny jest adapter do podłączenia apki z komputerem a którego nie mam. Wiem można zamówić ale zanim do mnie dotrze to trochę czasu minie dlatego pytam tu. Dzwoniłem do sklepu modelarskiego gdzie mają też serwis ale niestety nie zajmują się takimi rzeczami.
 11. Z racji tego że się uczę modelarstwa pytam, czy taki stabilizator lotu można (warto) podpinać do Pioneer 1400 i czy będzie działał z eleRes V2 ?
 12. Na innym forum twórca opisuje jak podłączyć buzzer i wspomina coś o RSSI ale to i tak dla mnie czarna magia.
 13. Sprawdziłem na przepustnicy, nie działa. Działa tylko wtedy gdy podłączam pakiet do modelu a radio mam wyłączone, włączę radio i już nie ma żadnych reakcji. Na tę chwilę nie przyda mi się to, może kiedyś. A mógłbyś polecić jakiś buzzer bo chyba to przydatna rzecz gdybym musiał szukać modelu?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.