Jump to content

Rook FPV

Modelarz
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Profile Information

 • Skąd
  Wrocław (okolice)
 • Imię
  Paweł

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rook FPV

  Zatrzask

  Ty tak pieprzysz serio czy jaja sobie robisz ? może przeczytaj od początku posty ze zrozumieniem.
 2. Rook FPV

  Zatrzask

  A co tu rozumieć? odpal tego linka co wyżej podałem i poczytaj. Podzieliłem się i nawet skorzystałeś (kilka postów wyżej).
 3. Rook FPV

  Zatrzask

  Adam1S Poczytaj sobie to Bramka logiczna – Wikipedia, wolna encyklopedia bo bez tego ani rusz żeby coś wykombinować więcej niż podstawowego w OTX.
 4. Cześć może kiedyś komuś się przyda takie małe co nieco w OpenTx. Jak działa uzbrojenie gdy ma się FC np: w dronie chyba każdy wie. Ostatnio chciałem zrobić uzbrojenie dla motoszybowca który nie jest wyposażony w kontroler lotu, tak aby spełniało kilka warunków zapobiegawczych przed przypadkowym uruchomieniem silnika na wysokie obroty. Funkcja odcięcia przepustnicy nie jest do końca dobra ponieważ gdy przepustnica zostanie w pozycji większej jak -100 załóżmy że będzie podniesiona przypadkowo na 80% i przełącznikiem ją aktywujemy, to nastąpi gwałtowne wskoczenie silnika na wysokie obroty. Warunki uzbrojenia przepustnicy jaki nałożyłem są podobne jak w dronie opartym o BF itd. 1.Przełącznik dwupozycyjny musi być włączony 2.Przepustnica musi być opuszczona 3.Jeżeli przepustnica nie jest opuszczona a przełącznik zostanie włączony, to kanał przepustnicy będzie zablokowany (-100 i nic więcej) dopiero opuszczenie przepustnicy spowoduje jej uzbrojenie lub gdy jest opuszczona i włączymy przełącznik to również nastąpi jej uzbrojenie Może to nic wielkiego a może komuś się przydać, można to połączyć z TIMEREM i wyposażyć w dźwięki informujące o stanie uzbrojenia lub niespełnionych warunkach.
 5. Tak fajnie by było "Rook FPV" taki jak nazwa mojego kanału na yt. Dzięki.
 6. Witam jestem Paweł i jakieś 2 lata temu zacząłem przygodę z fpv. Jak coś nie wiem to czytam raczej nie zadaję pytań. Po co się tu zarejestrowałem ? Niema jednoznacznej odpowiedzi, jeśli nic nie wniosę to prawdopodobnie coś wyniosę
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.