Jump to content

Rook FPV

Modelarz
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Rook FPV

 1. Rook FPV

  Zatrzask

  Ty tak pieprzysz serio czy jaja sobie robisz ? może przeczytaj od początku posty ze zrozumieniem.
 2. Rook FPV

  Zatrzask

  A co tu rozumieć? odpal tego linka co wyżej podałem i poczytaj. Podzieliłem się i nawet skorzystałeś (kilka postów wyżej).
 3. Rook FPV

  Zatrzask

  Adam1S Poczytaj sobie to Bramka logiczna – Wikipedia, wolna encyklopedia bo bez tego ani rusz żeby coś wykombinować więcej niż podstawowego w OTX.
 4. Cześć może kiedyś komuś się przyda takie małe co nieco w OpenTx. Jak działa uzbrojenie gdy ma się FC np: w dronie chyba każdy wie. Ostatnio chciałem zrobić uzbrojenie dla motoszybowca który nie jest wyposażony w kontroler lotu, tak aby spełniało kilka warunków zapobiegawczych przed przypadkowym uruchomieniem silnika na wysokie obroty. Funkcja odcięcia przepustnicy nie jest do końca dobra ponieważ gdy przepustnica zostanie w pozycji większej jak -100 załóżmy że będzie podniesiona przypadkowo na 80% i przełącznikiem ją aktywujemy, to nastąpi gwałtowne wskoczenie silnika na wysokie obroty. Warunki uzbrojenia przepustnicy jaki nałożyłem są podobne jak w dronie opartym o BF itd. 1.Przełącznik dwupozycyjny musi być włączony 2.Przepustnica musi być opuszczona 3.Jeżeli przepustnica nie jest opuszczona a przełącznik zostanie włączony, to kanał przepustnicy będzie zablokowany (-100 i nic więcej) dopiero opuszczenie przepustnicy spowoduje jej uzbrojenie lub gdy jest opuszczona i włączymy przełącznik to również nastąpi jej uzbrojenie Może to nic wielkiego a może komuś się przydać, można to połączyć z TIMEREM i wyposażyć w dźwięki informujące o stanie uzbrojenia lub niespełnionych warunkach.
 5. Tak fajnie by było "Rook FPV" taki jak nazwa mojego kanału na yt. Dzięki.
 6. Witam jestem Paweł i jakieś 2 lata temu zacząłem przygodę z fpv. Jak coś nie wiem to czytam raczej nie zadaję pytań. Po co się tu zarejestrowałem ? Niema jednoznacznej odpowiedzi, jeśli nic nie wniosę to prawdopodobnie coś wyniosę
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.