Jump to content

Filip2010

Modelarz
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Rzeszów
 • Zainteresowania
  Modelarstwo
 • Imię
  Filip

Recent Profile Visitors

132 profile views
 1. Problemy rozwiązane model lata świetnie tylko pogoda nie jest świetna.
 2. Wróciłem z prób lotów i gdy rzucę model bez gazu i sterowania to długo leci przed siebie tak z 15m. A gdy wyrzucę go z napędem to sam leci w górę a gdy drążek dam do góry to leci w dół. Nie widać żeby się przeciągał tylko jak się wzbijał to drążek w górę a on się zniża. Co może być tego przyczyną?
 3. Mam to zaprogramowane a model nadal się nie wznosi. Co może być problemem?
 4. Nie jest to redox. Jest nowy regulator, a w tym zakresie to chodzi o to aby reagował na minimalne poruszenie gałki? Chodzi o nauczenie regulatora zakresu pracy?
 5. Cześć, mam jedno pytanie dotyczące Sky surfera. Chodzi o że latałem na tym pakiecie Redox 1300mAh i wszystko było ok latał bardzo dobrze. Ale ten model który latał z tym pakietem był już bardzo porozbijany, więc nabyłem nowy. Posklejałem go i wywarzyłem według instrukcji. W nowym modelu jest pakiet SLS 1300mAh i takie samo wyposażenie jak w tamtym modelu i model waży bardzo niewiele. Ale problem w tym że po wyrzucie z ręki model nie wzbija się w powietrze nie wiem dlaczego. Nie przeciągam go tylko ster delikatnie do góry, nawet gdy bym go chciał przeciągnąć to się nie da, bo nawet przy maksymalnym wychyleniu nos nie idzie do góry. Ktoś wie co może pomóc?
 6. No to naładuje ale na zewnątrz.? Ładuje się to już 5 min i na każdej celi jest 3,8V nie jest nawet ciepła to oznacza że jest wszystko ok?
 7. Gdy mam go w ręce to tak jakby pakiety były ok tylko folia robi coś takiego.
 8. Doszła już do mnie bateria ale mam do tego wątpliwości. Jest tak jakby spuchnięta, to mała bateria 1300 mAh 30C. Miał ktoś kiedyś baterie redox? Czy te małe są tak zawsze spuchnięte?
 9. Nawet nie muszę obliczać bo na botland jest to już obliczone np.
 10. Doradzi ktoś? Mam regulator 30A, jaki stały prąd rozładowywania dobrać do tego regulatora? 25C, 30C, 45C?
 11. Mam ostatnie pytanie o baterię. Chodzi mi o taką pojemność która będzie dobra do Sky surfera i do przyszłego toto-7. I jakie parametry np. 30C? Silnik do toto-7 planuje taki jak do Sky surfera, czy on będzie ok?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.