Jump to content

Marcin.O

Modelarz
 • Content Count

  799
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Marcin.O last won the day on October 28 2015

Marcin.O had the most liked content!

Community Reputation

81 Excellent

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Tychy
 • Imię
  Marcin

Recent Profile Visitors

499 profile views
 1. Kamil ale Ty nie widzisz od czego się zaczęło, czy nie chcesz widzieć bo tak Ci lepiej. Po prostu nie umiesz przegrywać i tyle. Widzisz tylko czubek własnego nosa, a jak Ci się pod dup..... pali to wtedy obracasz kota ogonem. To po niżej też Twoje oszczerstwa na wszystkich po pucharze Bałtyku. Po prostu trzeba mieć honor i umieć przegrywać. Zapomniałem tylko dopisać do tego że nie miałeś odwagi tego powiedzieć chłopakom z nad morza prosto w oczy, to wolałeś publicznie ich oczernić.
 2. „Jeśli zdobędę wystarczającą liczbę punktów i dostanę się do kadry to pojadę na kolejne Mistrzostwa Świata do Francji bez względu na to czy i komu się to podoba a komu nie jeśli komuś się to nie podoba niech udowodni że jest lepszy w rywalizacji ma na to cały rok 2019” ”Jest TEAM Jerzego który szykuje się na walkę o Mistrzostwo Świata we Francji teraz musicie tylko zgodnie z regulaminem potwierdzić że nie są to tylko tanie chwyty marketingowe i propaganda sukcesu i wywalczcie sobie prawo do startu” Kamil to wszystko powyżej to są Twoje @ Pokazaliśmy Ci że potrafimy być lepsi od Ciebie. Ty nie umiesz przyjąć choć raz porażki. Czy Ty tak masz zawsze, kiedy przegrywasz to robisz wielką awanturę na cała Polskę że jesteś najbardziej pokrzywdzony i każdy Cię oszukał. Weź się ogarnij trochę. P.s Jest takie przysłowie „ złej baletnicy, przeszkadza nawet rąbek na spódnicy” Pozdro
 3. Oj bardzo loty dzień, od 11 do 16 polataliśmy z Piotrkiem i przy okazji przetestowaliśmy kamery które Jurek poskładał ( Dzięki Jurek ). Teraz taki trening to ja rozumiem. Wiatr od 7 do 14 m/s, czasy jak to na hałdzie od 48 do 80 s.
 4. Spróbuj zmienić różnicowość na lotkach.
 5. Hałda Borynia na południe
 6. Chwalipięta Bo z lewej się dużo lepiej ładowało niż z prawej nie wiedzieć dla czego
 7. Gdzie jest reszta wyników ??? Latamy jeszcze czy na dziś już koniec ??
 8. Ja latam pod wodą temu takie czasy I brakuje jednego zawodnika żeby zawody zaliczyć
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.