Skocz do zawartości

gtoys G2 (walker) heli problem z zasiegiem


aftur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jest to moj pierwszy post na tym forum wiec prosze o wyrozumialosc zakupilem w niemczech jak wyzej ten model odpowiednik walkera moj problem polego na tym ze heli ma zasieg tylko z ok jednego metra jak sie oddale to zaraz go gubi mial ktos taki problem bo rece juz mi opadaja i nie wiem czy to nadajnik czy odbiornik sie posypal moze ktos mial podobny problem i sie nim podzieli z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak masz poprowadzoną antenę od odbiornika?

Przyczyny mogą być dwie, odbiornik lub upalona końcówka mocy w nadajniku (np.uruchamianie nadajnika ze złożoną anteną).Można to sprawdzić np. posiłkując się drugim odbiornikiem z kwarcem pracującym na tej samej częstotliwości.Trzecia możliwość ,jeżeli to kopia walkery to radosna twórczość chińczyków nie zna granic :rotfl: J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze poprosil bym o wypowiedz doswiadczonych modelarzy bo ja sie az tak bardzo nie znam :P

 

[OT] Bo mnie ząb rozbolał. :evil:

Kolego "yoyo" (i kolego "aftur" też), przygarnąłeś sobie znany nick, osoby znającej się na lotnictwie i prowadzącej kilka ciekawych serwisów. Proszę, wykaż minimum poświęcenia i ochoty i jeśli nie umiesz utrzymać poziomu merytorycznego pierwowzoru, o czym świadczy te twoje kilkadziesiąt postów dotychczasowych, to chociaż wykaż się poszanowaniem polskiego języka. Gramatyka, Ortografia i Interpunkcja to nie są kolejne stopnie wtajemniczenia Masonów, tylko rzeczy które każdy Polak winien mieć w małym paluszku, a do których obcokrajowiec chcący się wykazać znajmością języka, dążyć powinien.

Forum to miejsce komunikacji międzyludzkiej. Język to forma tej komunikacji. Celem wypowiedzi jest bycie zrozumianym, tak jak chcemy sami rozumieć wypowiedzi innych bez zastanawiania "Szto ty eto gawarisz". "Bełkot" tak mówiony, jak i pisany zupełnie temu nie służy. A lakoniczne rzucanie "Sorry za ortografie" na końcu każdego postu, nie jest żadnym usprawiedliwieniem. Nawet Boska cierpliwość ma swoje granice. Za któryś razem możemy "Sorrów" nie przyjąć.

Bardzo proszę, zastanów się poważnie nad tym, co napisałem. Tylko się zastanów.

Jeśli postanowisz się jednak poprawić, naprawdę to docenimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z calym szacunkiem myslalem ze zadalem pytanie dotyczace problemu technicznego a nie z jezyka polskiego jak cie to tak bardzo boli to po prostu nie czytaj mi to osobiscie nie robi roznicy a tak na marginesie mam niemiecka klawiature i nie mam polskich znakow pozdro i sorki za brak interpunkcji!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aftur ;) poprosiles o wyrozumialosc w pierszym poscie, nie ma sprawy, tym razem bedziemy wyrozumiali. Staraj sie stosowac kropki i przecinki. Latwiej bedzie nam wszystkim czytac. Poza tym przypominam o avatarze i o dziale: powitalnia :)

Pozdrawiam

 

PS. Zapomnialbym, rowniez nie offtop'ujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i spotkało się dwóch zaciętych wrogów interpunkcji...

Ubawilem sie do lez tym tekstem XD

z calym szacunkiem myslalem ze zadalem pytanie dotyczace problemu technicznego a nie z jezyka polskiego

Jezeli to jest caly szacunek jaki masz to hmmm....

Jak zadasz pytanie i wykazesz sie odrobina checi to mozesz liczyc na to, ze inni to odwzajemnia - teraz pokazujesz tylko, ze wszystkich olewasz, a odpowiedz Ci sie nalezy bo tak...

a tak na marginesie mam niemiecka klawiature i nie mam polskich znakow pozdro i sorki za brak interpunkcji

Ja tez nie mam polskich znakow ... jednak przecinki istnieja na kazdej klawiaturze i uwierz mi - warto ich uzywac...

Przeczytaj swoj post i pomysl - czy chcialbys takie posty czytac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok będę się bardziej starał, co do mojego heli nadajnik padł, jeszcze małe pytanko spalił się silniczek na ogonie, niby nic ale zamówiłem nowy i go też uwaliłem, tam jest taka maleńka zębatka którą jest bardzo ciężko założyć, robił to już ktoś????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok będę się bardziej starał, co do mojego heli nadajnik padł, jeszcze małe pytanko spalił się silniczek na ogonie, niby nic ale zamówiłem nowy i go też uwaliłem, tam jest taka maleńka zębatka którą jest bardzo ciężko założyć, robił to już ktoś????

 

A jednak masz Polskie znaki :)

Nie rób nic na "chama" bo niczym to nie skutkuje ! Po woli... poczytaj sobie w googlach jak i co się robi a nie od razu posty na forum :roll:

Może już ktoś to robił i zadał takie pytanie ?

A jeśli się spalił nowy silnik to może za duże napięcie masz albo jakieś zwarcie czy coś ?

Pamiętaj, że jak coś robisz to wysuń z nadajnika antenę bo spalisz końcówkę mocy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.