Skocz do zawartości

Lot 3,5 km przy użyciu ruchomej bazy


From_heaven

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wprowadziliśmy nieco urozmaicenia. Kolega Mataj poleciał z Tyńca pod obserwatorium astronomiczne w Krakowie (3,5 km). Urozmaicenie polegało na tym, że siedział w samochodzie, który prowadziłem. Jak widać jest to najprostszy sposób na zwiększenie zasięgu :-D

 

http://vimeo.com/3938837

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niezłe.

Czekam na kolejne rekordy

A może kiedyś i do Wadowic dolecicie :D

Tylko czy to nie wymaga zgody ruchu lotniczego ;D ,no i to bezpieczeństwo :(

 

Co za problem - zabudować radiostację i już. Trochę się tylko kontroler z Balic może zdziwić jak się zglosi - "EG przed trzecim do dwa osiem - warunki ladowania poproszę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super!!!

Podaj więcej danych:

Czas lotu,

Jakie pasmo aparatury

Antena oczywiście na dachu samochodu?

Czy dało by się wykonać taki numer bez kamerki?

Miałeś plan awaryjny jak by coś nawaliło?

Czy to była pierwsza taka próba? Bo wyglądało że raczej nie (bardzo pewna ręka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super!!!

Podaj więcej danych:

Czas lotu,

Jakie pasmo aparatury

Antena oczywiście na dachu samochodu?

Czy dało by się wykonać taki numer bez kamerki?

Miałeś plan awaryjny jak by coś nawaliło?

Czy to była pierwsza taka próba? Bo wyglądało że raczej nie (bardzo pewna ręka)

 

Rzeczywiście, na pięć pierwszych pytań odpowiedź jest na filmie :D

 

Planu awaryjnego nie było, w tym cała zabawa. No i była to pierwsza próba przelotu z samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba to opatentować. :

 

Jestescie drudzy. :) zeszłym roku w Kamerunie z O. Darkiem zrobilismy to samo. Tyle tylko ze pakiet byl fabryczny i nie starczylo pradu na powrot do bazy, wiec trza bylo na przygodnej łączce lądować. Lot byl na odleglosc ok 2 km.

 

 

baxter

P.S.

Maly ludzik na bialej terenowej Toyocie to ja, O Darek za kierownica..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he he, no nie no za "platforme Rc-Cam" robil samsung S550, bo prawdziwa platforma nigdy do nas nie dotarla mimo wplaty pieniedzy. Utknela gdzies miedzy Bielskiem-Biala a Anglia.

A ladowanie... No coz "lotnisko" mialo 30m dlugosci i 8 szerokosci, na poczatku byl plot z prawej... a zreszta jak obejzysz film drugi raz to je dostrzezesz.. Nie bylo latwo, tym bardziej ze asem lotnictwa nie jestem..

 

baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E no bomba ten Kamerun.

Ja się cały czas zastanawiałem, jak tu zapakować EG na moje wyprawy, żeby się zmieścił do samolotu. No i w końcu oświeciło mnie, jak kolega przyniósł na lotnisko Juniora S, który ma odkręcany pionowy statecznik. Nabędę takiego i mi się zmieści prawie do każdej walizki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.