Skocz do zawartości

Latanie - Brzeg


Tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pierwszy raz w tym roku udało mi się pozbierać sprzęt i wykonać lot. Pogoda była dziś świetna i z przyjemnością pojechałem na lotnisko Niestety był to tylko jeden lot, ponieważ przy lądowaniu uszkodziłem klapę(nie schowałem na czas). Gdybym miał klej to w 5 min znów bym był w powietrzu...

Przynajmniej przetestowałem w praktyce mój nowy nabytek: FUTABA T10C 2,4 GHz

Klika fotek też mam..

dsc05073h.jpg

dsc05066w.jpg

dsc05071d.jpg

„Moje” miejsce do latania to byłe lotnisko radzieckie mieszczące się niedaleko Brzegu.

Miejsca do latania jest sporo i można spokojnie większą grupą się skrzyknąć.

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

link do lokalizacji:

http://maps.google.pl/maps?near=brzeg&q=maps.&f=p&rl=1&ie=UTF8&ll=50.842858,17.422342&spn=0.055173,0.153809&t=h&z=13

 

sam to może i byłem jako pilot, jedyna widownia to fotograf "tato"

Dojazd jest banalnie prosty:

- jadąc z Wrocławia (bedzie to obwodnica) skręcić tylko na Skarbimierz Osiedle a tam to każdy mieszkaniec powie co gdzie. Betonu na razie jest pod dostatkiem i mozna smiało lądować i startować nawet samolotami 1:1. Pas kiedyś to ponad 3 km teraz to połowa bo resztę rozebrano. Miejsce do latania to zachodnia część pasa i jest sporo miejsca na samochody. Póki trawa nie zaczęła odbijać po zimie to jeszcze da się lądować, póżnij to koszenie. Ja niestety co 2-gi weekend pracuję i dlatego latam jak mam czas, ale w grupie jest weselej i chętnie się spotkam. Teraz pierwsze koty za płoty i będzie lepiej.

Klapa podklejona, model znów wyregulowany i czeka na loty.

Najbliższy dzień wolny to piątek, może się uda zerwać z domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.