Skocz do zawartości

nanoDLG nad wałem wiślanym


pppd

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając z wczorajszych sprzyjających warunków polatałem chwilę nad wałem przeciwpowodziowym w okolicach azylu w Krakowie. Latało się bardzo dobrze, ale niestety po 2h przy mocniejszym podmuchu rzuciło modelem w krzaki i złamałem tryb w serwie.

 

Krótki klip tutaj:

nanodlg.png

nanoDLG @ vimeo

( nie ma muzyki, więc proponuję przyciszyć głośniki bo szumi wiatr )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelik już gotowy do lotu. Na szczęście nie poszły ząbki więc nie musiałem wycinać serwa, po prostu się otworzyło bo nie jest skręcane a trzyma się na zatrzaskach.

 

Piotrek, fajnie rzeczywiscie lata sie nad tym walem.Ja wczoraj oblatalem 1m wersje i jestem rownie zadowolony
Miejsce faktycznie jest niezłe, jedyne co przeszkadza to 'aromat' naturalnego nawozu wyrzucanego z pobliskiej stadniny konnej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Piotrek,

 

Czy mógłbyś napisać gdzie jest to miejsce oraz czy jest możliwość latania szybowcem 2m?

 

Pozdrawiam,

Jacek

Dokładnie tak jak pokazał Milko, ale nie wiem czy 2m szybowcem tam polatasz, może być ciężko :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.