Skocz do zawartości

Łatwiej modelem czy prawdziwym


Major

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze łatwiej w siedząc w środku, ale co do bezpieczeństwa i ryzyka jest odwrotnie ;)

 

Znajomy szybownik (już po kursie i kilku godzinach samodzielnego latania) przyglebił moim szybowcem RC jak leciał "na niego".

Ja sam mam tylko doświadczenia z lotni (prawdziwej nie szmatolotni) i RC bez lotek ;)

Na lotni łatwiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do akrobacji samolotowej trzeba mieć kondycję a do latania modelem można jej nie mieć, no chyba, że uczymy się latać modelem

No tak - pilot musi mieć siłę na siłę bezwładności ;)

A modelarz nieraz musi mieć siłę aby za tym modelem zdążyć ;)

 

modelarz poleci samolotem, a pilot modelem już nie bardzo

Jak kupi bilet czy jako pilot? ;)

Ja sobie często wyobrażałem siebie w "714 wzywa pomocy" (sparodiowany w: "Czy leci z nami pilot") - jak dla mnie wolant OK, ale za dużo zegarów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meloow, Ta blondyneczka to Svetlana Kapanina, wielokrotna mistrzyni świata w akrobacji samolotowej (rosjanka, lata Suchojem). Uważana za jednego z najlepszych pilotów akrobatów w historii. I na dodatek takiego mistrza jaki jest w tym filmie nazywacie dziadkiem? Modelarz latający Extrą lub Jakiem powinien znać te nazwiska. pozdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bubu2 napisał:

meloow,

...jaki jest w tym filmie nazywacie dziadkiem?...

 

Zauważyłem, że chyba ma jakiś uraz :ble:

I nie tylko on :rotfl:

 

karlem mam nadzieje że z tym urazem do nie do mnie :D.

 

bubu2 i rabbitlkr chłopaki troszkę humoru, bo zbyt poważni jesteście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.