Skocz do zawartości

Piper EPP Cyber-fly


Shin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Chyba zrobię podwozie bo model od lądowania jest już trochę brudny i poszarpany...

Tylko się zastanawiam jak je zrobić...

 

-=EDIT=-

Dałem kawałek bambusa żeby trzymał pakiet. Wcześniej miałem taśmę i trzeba było ciągle odklejać i przyklejać. Korzystając z elastyczności EPP zastosowałem takie coś:

d73249297cb39338med.jpg

e9deb9f86b3742c7med.jpg

 

Teraz mogę szybko wymieniać pakiety.

 

Jah Bless You!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak,

zmieniłem sposób przymocowania silnika do kadłuba:

e1975544e74714ddmed.jpg

954d3f19258c40fdmed.jpg

Jest przymocowane na wkręty tak jak ktoś pisał w tym temacie. Jednak musiałem trochę rozwiercić bo nie znalazłem mniejszych wkrętów.

 

No i niestety :(

Gdy wkręcałem śrubki do mocowania zgniotłem łożysko :crazy: A miałem dzisiaj polatać :(

502443445af0b2f2med.jpg

Ma ktoś może takie na stanie? Może by mi podesłał?

 

Jah Bless You!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra o to mniejsza. Ale i tak nie mam łożyska. I akurat na te wolne dni w czasie egzaminów :(

 

Ale na Allegro jest cała masa tych łożysk. :wink:

 

EDIT - Gratuluje samozaparcia i entuzjazmu. Mój syn też lata takim modelem, też go czasami rozbija też ma 15 lat (od dziś!) ale sklejam i reperuję ja.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam,

Po półrocznej przerwie(jakoś tak wyszło), pragnę powrócić do latania. Więc sprawdzam czy wszystko działa. No i nie działa. Gdy podłączam pakiet, serwa się włączają, włączam nadajnik i nic się nie dzieje, nie da się sterować etc. To chyba nadajnik. Więc otworzyłem go, żeby sprawdzić czy się nic nie urwało. Nic nie widać, jak będę miał chwilę czasu to popatrzę z miernikiem.

Czy ktoś wie o co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

WITAM!

Pragnę zrobić wreszcie ster kierunku w moim Pipciu tylko jest problem. Kawałem epp jest urwany i nie wiem jak to wykonać... Myślałem nad tym, żeby dorobić tą część z depronu i ją przykleić, lecz tu kolejny problem - pręty węglowe. Zresztą, sami zobaczcie.

135424.jpg

Co mogę z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.