Skocz do zawartości

latające skrzydło


kris28

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
tam są tylko dwie lotki więc jak wygląda sterowanie ja mam aparature mode 1 więc nie wiem czy da sie nim sterować??? macie moze jakieś plany w pdf a model najlepiej z depromubo kupiłem całe paczki i chce coś z tego pokleić :D

 

Obaj z Bartkiem daliśmy Ci listę linków na TWÓJ temat. Poczytałeś? Mam wrażenie że nie. Poczytaj i zadawaj KONKRETNE pytania.

Jaką masz aparaturę? z komputerem? Jeżeli tak to masz mikser delty.

 

CZYTAJ a potem pytaj.

 

Mode nie ma znaczenia. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zbudować latające skrzydło, tyle, że będziesz musiał dać osobno lotki i ster wysokości i zaopatrzyć model w pionowy statecznik ze Sterem kierunku.

Taki już niestety urok tanich apartur, że na wiele nie pozwalają. Z drugiej strony, ludzie używali takich nadajników od kilkudziesięciu lat i też latali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba łatwiej było by zastosować mikser elektroniczny, np. taki: http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=6321 , co prawda to jest v-tail, a nie delta ale też się nada.

 

Zewnętrzny mikser nie dzieli się na V-tail i Delta bowiem byłyby one i tak 100% identyczne poza nazwą :) Przyjęło się poprostu nazywać tego typu mikser V-Tail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc jak dobrze myśle mógł bym latać na mojej zwykłej apce gdybym dał ster wysokości a lotki moge wtedy dać na jednym serwie umieszczonym na środku lotki poruszały by sie na przemian jedna w górę to druga w dół.

tylko gdzie ten ster wysokości umieścić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc jak dobrze myśle mógł bym latać na mojej zwykłej apce gdybym dał ster wysokości a lotki moge wtedy dać na jednym serwie umieszczonym na środku lotki poruszały by sie na przemian jedna w górę to druga w dół.

tylko gdzie ten ster wysokości umieścić???

ja bym to tak zrobił ,że na płat podzielić na 3 części z czego 2 na końcach to były by lotki ( 1 serwo na 1 lotke [ serwa od lotek połączone kablem Y]) a środkowa część to ster wysokości ze swoim serwem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiary można lepiej odczytać z tąd http://tzagi.altervista.org/ w dziale zagi cad .........trochę go poprostu przerobiłem żeby odpowiedzieć na pytanie ,, gdzie ma być ster wysokości?""

 

Jedyne dodatkowe utrudnienia w takiej konstrukcji to płat złożony z 4 kawałków

Edit

chyba, że z depronu, na stronie profili.com są plany konstrukcyjnego zagiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.