Skocz do zawartości

Witam wszystkich


darek_op

Rekomendowane odpowiedzi

No i mnie trafiło :D Moje doświadczenia z modelarstwem nie są zbyt duże. Jakieś ćwierć wieku temu :rotfl: był etap jaskóek kupowanych w CSH (ciekawe ile osób pamięta co to było). Później wiele wiele lat przerwy i modeloza powróciła, ale na skutek różnych zawirowań w życiu prywatnym musiała się skończyć. Teraz od jakiegoś roku systematycznie codziennie przeglądam forum i coraz bardziej chcę spełnić swoje marzenia o podbijaniu przestworzy. Codzienne treningi na symulatorach przynoszą już jakieś konkretne efekty więć chyba czas zacząć działać. Mieszkam w Raszynie pracuję w Pruszkowie w dużej firmie kurierskiej. Muszę zacząć zbierać sprzęt i wyposażenie i oczywiście zbudować jakiś pierwszy powietrzny wehikuł :D Przeglądam aledrogo w poszukiwaniu jakiejś używanej aparatury i pozostałego wyposażenia.

Liczę na Waszą pomoc , szczególnie w pierwszych "samodzielnych" lotach.

Ale się rozpisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie przylacze do kibicowania w budowie wehikulu latajacego ;)

 

Ps. Trza sie bylo do tego kurierowania nie przyznawac - juz widze te PW - Darku - mam taka prosbe:

- Czy moglbys mi modelik z Warszawki podrzucic ???

Tudziez

- Drogi Dariuszu - czekam na dostawe ze sklepu modelarskiego juz 2 dni - moglbys spojrzec czy przypadkiem to nie Ty ja masz w samochodzie ???

 

Enylej - witaj na forum :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Teraz jestem osobą odpowiedzialną za pracę grupy ponad 200 kurierów w jednym z oddziałów w Warszawie. Jeżeli będę mógł pomóc w szybszym :D doręczeniu przesyłki to nie mam nic przeciwko takim PW. Jedyne czego nie mogę to zmniejszyć ceny za przesyłkę, wszystko inne jest możliwe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Witam na forum, CSH- centralna składnica harcerska.Ehhh to były czasy, nieosiągalny dla mnie Signal FM7 i parę innych drobiazgów na półkach .Dzisiaj niektóre z tamtych wymarzonych urządzeń wydają się być prymitywne.Dopiero jak zacząłem zarabiać to kupiłem pierwsze radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.