Skocz do zawartości

ZŁODZIEJ NA NASZYM FORUM! W NASZYM PIĘKNYM HOBBY !! mlody25


d_adam

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie będę się wypowiadał bo mojego czynu nie da się usprawiedliwić, przeprosiłem i przy nich i na gadu, ale to i tak nic nie da ale "honor" jeżeli można tak to w tym przypadku nazwać nakazywał mi takie postępowanie (przeprosiny) Nie proszę o wybaczenie a ten przysłowiowy "ban na pole" no nie powiem że nie potrzebny bo to dziwnie brzmi tak jak by mi to "zwisało" ale wstyd nie pozwoli mi się pokazać na żadnym lotnisku, szkoda cały rok czekałem aby pooglądać zawody w Rudzie Śl. I rzeczywiście dostałem"wyrok" najłagodniejszy z możliwych. Do 25 kwietnia wychodzić z domu nie będę, bo się po prostu wstydzę, boję się że spotkam Adama bądź jego rodzinę i co wtedy zrobię? Spuszczę głowę? Chyba tylko tyle mógłbym zrobić. I naprawdę po tych zdarzeniach nie ma dla mnie przyszłości (przynajmniej modelarskiej) w tym kraju, dlatego muszę skończyć. najbardziej bałem się właśnie rozgłosu bo teraz nawet do sklepu nie wyjdę...

PS: Jeżeli ktoś chce kupić resztkę mojego sprzętu modelarskiego (tak, tak mojego nie kradzionego..) to niech pisze mi już nie potrzebny, a może ktoś jest godzien bawić się w to piękne hobby.

 

 

JESZCZE RAZ CHCIAŁBYM SERDECZNIE, PUBLICZNIE PRZEPROSIĆ ZA MÓJ NIEWYBACZALNY CZYN

chociaż to i tak już nic nie zmieni

 

PS2: przepraszam za ortografie i za błędy ale ręce mi się trzęsą po tych wydarzeniach i pewnie jeszcze długo trząść się będą

 

Pozdrawiam wszystkich którzy zajmują się tym pięknym hobby i przestrzegam przed takimi draniami jak ja. Powodzenia i życzę udanych lotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że szczere! chociaż na tyle mnie stać na innych forach już nie umiałem tego z siebie wydusić...

 

PS: co jak co ale żeby się do mojego poziomu zniżać... Nie wiem kto to zrobił i dochodzić nie będę. I może zasłużyłem na to ale żeby coś takiego zrobić... Proszę tylko żeby ten kto włamał się na moje gadu i porozsyłał znajomym link do tego tematu się przyznał to sobie pomilczymy razem ja za swoje grzechy sprawca za swoje... Co jak co ale mnie od złodziei wyzywacie a sam ktoś się włamuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszła głupia sprawa ale fakt że przyznałeś się i przeprosiłeś publicznie nie jest bez znaczenia.Zapewne wnioski na przyszłość wyciągnąłeś z całej tej sprawy.Proponuję nie rozpisywać się za bardzo w tym niestety przykrym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do póki na Islandii nie było Polaków , to oni nie znali pojęcia "zamek w drzwiach"

 

Podobno w niejscowosci Wisła tez tak bylo dopoki mieszkali sami protestanci i turystow nie bylo zbyt wielu...

 

a wracajac do tematu, nie ma sie co zbytnio rozwoadzic i odchodzic od tematu. mlody wyrazil skruche, mam nadzieje ze wyciagnie nauke. Dla mnie wykazal sie cywilna odwaga. Kazdy moze zbladzic.

 

baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będę się wypowiadał bo mojego czynu nie da się usprawiedliwić, przeprosiłem i przy nich i na gadu, ale to i tak nic nie da ale "honor" jeżeli można tak to w tym przypadku nazwać nakazywał mi takie postępowanie (przeprosiny) Nie proszę o wybaczenie a ten przysłowiowy "ban na pole" no nie powiem że nie potrzebny bo to dziwnie brzmi tak jak by mi to "zwisało" ale wstyd nie pozwoli mi się pokazać na żadnym lotnisku, szkoda cały rok czekałem aby pooglądać zawody w Rudzie Śl. I rzeczywiście dostałem"wyrok" najłagodniejszy z możliwych. Do 25 kwietnia wychodzić z domu nie będę, bo się po prostu wstydzę, boję się że spotkam Adama bądź jego rodzinę i co wtedy zrobię? Spuszczę głowę? Chyba tylko tyle mógłbym zrobić. I naprawdę po tych zdarzeniach nie ma dla mnie przyszłości (przynajmniej modelarskiej) w tym kraju, dlatego muszę skończyć. najbardziej bałem się właśnie rozgłosu bo teraz nawet do sklepu nie wyjdę...

PS: Jeżeli ktoś chce kupić resztkę mojego sprzętu modelarskiego (tak, tak mojego nie kradzionego..) to niech pisze mi już nie potrzebny, a może ktoś jest godzien bawić się w to piękne hobby....

 

JESZCZE RAZ CHCIAŁBYM SERDECZNIE, PUBLICZNIE PRZEPROSIĆ ZA MÓJ NIEWYBACZALNY CZYN

chociaż to i tak już nic nie zmieni

 

PS2: przepraszam za ortografie i za błędy ale ręce mi się trzęsą po tych wydarzeniach i pewnie jeszcze długo trząść się będą

 

Pozdrawiam wszystkich którzy zajmują się tym pięknym hobby i przestrzegam przed takimi draniami jak ja. Powodzenia i życzę udanych lotów....

 

........Oczywiście że szczere! chociaż na tyle mnie stać na innych forach już nie umiałem tego z siebie wydusić...

 

PS: co jak co ale żeby się do mojego poziomu zniżać... Nie wiem kto to zrobił i dochodzić nie będę. I może zasłużyłem na to ale żeby coś takiego zrobić... Proszę tylko żeby ten kto włamał się na moje gadu i porozsyłał znajomym link do tego tematu się przyznał to sobie pomilczymy razem ja za swoje grzechy sprawca za swoje... Co jak co ale mnie od złodziei wyzywacie a sam ktoś się włamuje...

 

Zacytowałem abyś dziesięć razy tekstu nie zmieniał.

 

Mam pytanie:

 

Ty przepraszasz czy wyrażasz swój żal ŻE WPADŁEŚ!!!!!?????? Masz teraz pretensje bo jesteś "skończony" w tym kraju jako modelarz?? Masz pretensje że ktoś próbował odzyskać swoje?? Ty kompletnie nie rozumiesz co zrobiłeś. OKRADŁEŚ WRĘCZ SĄSIADA! I czego teraz oczekujesz? Że Ciebie biednego po główce będą wszyscy głaskać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: co jak co ale żeby się do mojego poziomu zniżać... Nie wiem kto to zrobił i dochodzić nie będę. I może zasłużyłem na to ale żeby coś takiego zrobić... Proszę tylko żeby ten kto włamał się na moje gadu i porozsyłał znajomym link do tego tematu się przyznał to sobie pomilczymy razem ja za swoje grzechy sprawca za swoje... Co jak co ale mnie od złodziei wyzywacie a sam ktoś się włamuje...

 

Wyczuwam, że ktoś mnie tutaj osądza o coś takiego? Jedyne co mogę powiedzieć, że to nie ja........ Może się wydawać, że to niezły zbieg okoliczności, ale haker to ze mnie żaden :)

 

Proponuję nie rozpisywać się za bardzo w tym niestety przykrym temacie.

 

Ja również. Wydaje mi się że każdy kto miał coś do powiedzenia to powiedział. Proponuję zamknąć temat jak na innych forach zostało już to uczynione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.