Konrad. Posted June 2 Posted June 2 Sprzedam silnik GMS o pojemności 4ccm.Sprawny, ładna kompresja, świeżo wymienione łożyska(markowe made in Austria) , mam go od 15 lat. Silnik jest mocny jak na swoją pojemność, pali z palca. Oddam za 180zł do drobnej negocjacji +wysyłka 1
Recommended Posts