Jump to content

Recommended Posts

Posted

 Sprzedam silnik GMS o pojemności 4ccm.Sprawny, ładna kompresja, świeżo wymienione łożyska(markowe made in Austria) , mam go od 15 lat. Silnik jest mocny jak na swoją pojemność, pali z palca. Oddam za 180zł do drobnej negocjacji +wysyłkaIMG_20260602_234812_204.thumb.jpg.29bf4dfd8dab4e6dfe030e82dfbaa0cf.jpgIMG_20260602_234838_711.thumb.jpg.d55a3e80123af29ca851ed9285aab0c0.jpgIMG_20260602_234822_821.thumb.jpg.ae021ee6b1e4a4368f4ecfea648874bf.jpg

  • Upvote 1
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.