witold_pi Opublikowano Poniedziałek o 05:37 Opublikowano Poniedziałek o 05:37 Czy ktoś to ma ? Poproszę o opinie. https://hobbyking.com/en_us/turnigy-aerodrive-sk3-6374-149kv-brushless-outrunner-motor.html
Patryk Sokol Opublikowano Poniedziałek o 05:59 Opublikowano Poniedziałek o 05:59 1 godzinę temu, witold_pi napisał: Czy ktoś to ma ? Poproszę o opinie. https://hobbyking.com/en_us/turnigy-aerodrive-sk3-6374-149kv-brushless-outrunner-motor.html Mam wersję sprzed zmiany kolorów, którego używam w RWD-10 2,5m Mechanicznie praktycznie to samo, tylko kV oczko większe. Generalnie to takie dosyć średniawe, to urządzenie. Tzn. Jest to ta zwyczajnie za miękkie jak na tę moc. Przez to wydaje jakieś dziwaczne dźwięki (magnesy potrafią przytrzeć o stator, przy szybkim dodaniu gazu). No i raz się w locie rozleciał, odkleiły się dwa magnesy i pierścień usztywniający z tyłu rotora. Po sklejeniu lata do dziś. Podsumowując - jak taki masz, to użyć warto, ale pieniędzy na to nie wydawaj. Kup lepiej jakiegoś Dualsky'a. 3
Rekomendowane odpowiedzi