Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 godzinę temu, witold_pi napisał:

Mam wersję sprzed zmiany kolorów, którego używam w RWD-10 2,5m

IMG_20240611_195521.jpg.8798854991e4a35972d694ca68db8fa2.thumb.jpg.4e248ab6e31cf10f71398b2df0d17935.jpg

 

Mechanicznie praktycznie to samo, tylko kV oczko większe. 

Generalnie to takie dosyć średniawe, to urządzenie. 

Tzn. Jest to ta zwyczajnie za miękkie jak na tę moc. Przez to wydaje jakieś dziwaczne dźwięki (magnesy potrafią przytrzeć o stator, przy szybkim dodaniu gazu). 

No i raz się w locie rozleciał, odkleiły się dwa magnesy i pierścień usztywniający z tyłu rotora. 

Po sklejeniu lata do dziś. 

 

Podsumowując - jak taki masz, to użyć warto, ale pieniędzy na to nie wydawaj. 

Kup lepiej jakiegoś Dualsky'a. 

  • Lubię to 3
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.