Skocz do zawartości

(K) Regulator BEC 40-50 używany


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebny mi regler jak w tytule, w standardowych wymiarach do motoszybowca. Dlaczego używany- ostatnio kupione reglery, nowe, nie dają się zaprogramować- nie wchodzą w tryb programowania- ani z nadajnika, ani z karty. Już powoli przestałem wierzyć swojej pamięci, która mi podpowiada- przecież ci się to zawsze udawało...Nie chcę więc ryzykować kolejnego zakupu nowego, który znowu będę musiał przeznaczyć do klasycznego samolotu, bo tam się owszem, nada, a potrzebny mi ustawiony hamulec. Proszę o ofertę z ustawionym hamulcem.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.