zbjanik Opublikowano wczoraj o 08:48 Opublikowano wczoraj o 08:48 Potrzebny mi regler jak w tytule, w standardowych wymiarach do motoszybowca. Dlaczego używany- ostatnio kupione reglery, nowe, nie dają się zaprogramować- nie wchodzą w tryb programowania- ani z nadajnika, ani z karty. Już powoli przestałem wierzyć swojej pamięci, która mi podpowiada- przecież ci się to zawsze udawało...Nie chcę więc ryzykować kolejnego zakupu nowego, który znowu będę musiał przeznaczyć do klasycznego samolotu, bo tam się owszem, nada, a potrzebny mi ustawiony hamulec. Proszę o ofertę z ustawionym hamulcem.
Rekomendowane odpowiedzi