Jump to content

CM-PRO KUNLUM 2000E


maruta82

Recommended Posts

Na moje za drogi model jak na tą jakość. Na zbocze płat kryty folią się nie nadaje - podrze się raz dwa. Ja bym go za tą cenę nie kupił nawet gdyby kosztował 300zł

 

Za 400zł można mieć sporo lepszy model - Blejżyka czy Modellotu.

Link to comment
Share on other sites

Za 5 stówek kupujesz 2m Fregatę z Modellotu, silnik Keda 22-20L i regiel 30A. Silnik i regiel w chinach;) I jeszcze zostanie (silnik - 20$, regiel - 15$, model 360zł). W tej konfiguracji, ze smiglem 11x6 leci w górę jak wściekły. Pytaj kolegi Jakuban - on ma dokładnie taki set.

 

EDIT: W termice Fregata lata. Sam widziałem;) Co do akro - do akro (szybowcowej) model musi być ciężki i szybki. W termikę raczej lakki. Połaczyć to, będzie naprawdę ciężką sprawą, do akro lepiej zbudowac cos na zasadzie Mini Toons'a czy YodAtun'a. Choć te dwa ostatnie, to raczej na zbocze, ale i z holu / gumy cos wykręcisz.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak opanowałeś tego EG, ale przesiadka na Falkona to będzie krok milowy. Ja po 6 miesiącach latania EG kupiłem Gem-a (z usterzeniem motylkowym nic mi się nie dzieje, tylko trzeba go dobrze skleić). Weź pod uwagę, że Falkon jest całolaminatowy, jeżeli go uszkodzisz to naprawa będzie dość ciężka a model do wolnych nie należy i raczej błędów nie wybacza. Model 2m rozpiętości to raczej z klapami, chyba że masz duuużo miejsca do lądowania.

Link to comment
Share on other sites

Andromeda z Art Hobby (PL). Model 2-metrowy, lata swietnie na zboczu i w termice, duzy zakres predkosci lotu. Konstrukcja jest mocna , plat styro/fornir - bardzo wytrzymaly. Kadlub laminat + rurka weglowa, pelne stateczniki. Model duzo wybacza ale potrafi tez krecic akrobacje. Mala predkosc ladowania. Wady : malo miejsca w kadlubie , konieczne miniserva , pakiet 3s - 2Ah. Jesli na zbocze to raczej wersja V - dluzej wytrzyma.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.