Skocz do zawartości

Jak działa jamniczek???


czaja18

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nigdy nie zaglądam do linków z netu, bo w sumie wielkim smutasem jestem :lol:

Aż tu nagle znajomy tytuł: Jamniczek.

Filmik ciekawy, a biorąc pod uwagę czasy w których powstał po prostu genialny ;D

 

Tylko po co w tym watku ten drugi filmik z amatorskim bojsbendem?

Co w tym ciekawego i śmiesznego?

Normalna sprawa, świat już taki jest, że każdy śpiewać może.

Ba, nawet każdy może być premierem w dużym europejskim kraju, a wicepremierem to już naprawdę "każdy".

Co to ma współnego z "Jamniczkiem" ?

W telewizji publicznej pełno takich głupot, które straszą i przerażają.

Od okropnego programu: "Od przedszkola do Opola", przez "Fortepiany" czy "Jaka to melodia?" do niezłej "Szansy na sukces".

Nie włączam telewizorów od dawna, więc nie wypowiem się o innych programach które gdzieś widziałem, a w których za pieniądze ludzie robia z siebie idiotów.

 

Żeby nie było, że tylko narzekam to polecam coś z internetu.

Coś lekkiego z "Zawsze coś" w tytule, albo trochę ambitniejszego "Sztuka spadania".

Nie znam linków itd, ale pewnie da się to znaleźć.

 

PS Kochani, piszcie przynajmniej oględnie co jest w linku do filmu, który zamieszczacie !

 

PPS Moje "Zawsze coś" łatwiej znaleźć pod hasłem "Film, że mucha nie siada" (dzięki Bartek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest ze mną aż tak źle :D

Myślałem po prostu, że może to link do czegoś w stylu "Jamniczka".

Okazało się, że niestety nie :D

A że akurat wczoraj trochę poczytałem co tam w polityce, posłuchałem wiadomości z radia... a że już na samo wspomnienie Romana biorą mnie nerwy :evil:

Faktycznie mója wypowiedź była trochę nerwowa, też nie chciałem nikogo urazić.

Nie lubię edytować tekstów, więc zostawiam bez zmian, a niniejszym też SORRY Gregorian :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.