Skocz do zawartości

Lipol 2450 mAh z allegro


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Na allegro można kupić takie oto lipole

 

http://www.allegro.pl/item622735256_pakiet_11_1v_2450_mah_li_po_nowy.html oraz

 

W opisie podane wymiary, rzekoma wydajność prądowa 30 C, i masa wzięta chyba z pakietu 2S (niecałe 170 g)... radzę omijać, no chyba że ktoś lubi ryzyko :) Podejrzewam, ze ten opis ma niewiele z prawdą - ja osobiście wolałbym kupić 30 razy bardziej jakiegoś Zippy-R z HC - cena wychodzi porównywalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Używam m.in. takich pakietów. Wciąż działają b. dobrze. Trzymają pojemność i nie zauważyłem ograniczeń w oddawaniu dużego prądu. W opisie podana masa jest ewidentną pomyłką. Jeśli sam nie sprawdziłeś, nie wydawaj osądów.

 

Zgadzam się z tym zdaniem , również na próbę kupiłem te pakiety, w razie czego miały obsługiwać skrzynkę startową (pompka, panel) i rozrusznik. A tak działają na dwie strony - jak latam Mini titanem (heli) wsadzam je do modelu, jak spaliną obsługują skrzynkę.

Dotąd działają bez zarzutu, a mam je już od prawie pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi głównie o masę pakietów, nie spotkałem jeszcze pakietu 3S o takiej pojemności z taką wydajnością prądową o tak małej masie.

 

W opisie podana masa jest ewidentną pomyłką.

Cieszę się że przyznałeś mi rację. Dla mnie taka pomyłka to ewidentnie nieciekawa oferta - zwłaszcza jeśli ktoś kupił te pakiety własnie z myślą o tym, że ich waga jest tak mała. Jeśli ich waga byłaby prawdziwa, to napewno wydajność albo pojemność byłyby wyssane z palca (przy tej cenie). Ale skoro już wiemy co z nimi jest nie tak, to nie wątpimy w 30 C ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam

kupiłem ten pakiet niedawno i musze niestety powiedzieć że żałuje tego wyboru jedna z cel jest chyba z błędem fabrycznym bo pozostałe 2 cele trzymaja ruwno napięcie nie wspomne że po około 6 minutach lotu lubi zadziałać zabezpieczenie regulatora przed niskim napięciem chyba że poprostu trafiłem na pechowy pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak opłaci się uzbierać troszkę pieniędzy i zakupić u skośnookich w HK choćby Rhino sprawdzone przez wielu . Sam kilka skretowałem i działają nadal .

Wiadomo że każdy ma swoją ulubiona czy sprawdzoną markę i zaraz ktoś może napisać że te akurat nie są zbyt dobre ale mi się sprawdziły wszystkie a rozbieżności pomiędzy celami po ostrym rozładowaniu to 0,05-0,1V na cele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak opłaci się uzbierać troszkę pieniędzy i zakupić u skośnookich w HK choćby Rhino sprawdzone przez wielu . Sam kilka skretowałem i działają nadal .

Wiadomo że każdy ma swoją ulubiona czy sprawdzoną markę i zaraz ktoś może napisać że te akurat nie są zbyt dobre ale mi się sprawdziły wszystkie a rozbieżności pomiędzy celami po ostrym rozładowaniu to 0,05-0,1V na cele

 

Podpisuję się pod słowami Krzyśka.

 

Rhino są naprawdę dobrymi bateriami. Co prawda z tej marki użytkuję póki co tylko 2 baterie, ale są one bardzo "sprawne". Jestem z nich bardzo zadowolony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od jesieni minionego roku "katuję" dwa pakiety FullyMax 2S1800mAh 25C/50C.

Poza tym, że musiałem w nich zamienić na wtyczce balansera + z - innych problemów nie odnotowałem.

Obie cele trzymają napięcie, rozładowują się prawie równo i robię na nich Junior'em Graupnera po 5-6 wind na max. obrotach.

Czas pracy silnika na max. obrotach to +/- 10-12 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.