Skocz do zawartości

Zlin Z50L ARF


Bartek L

Rekomendowane odpowiedzi

Już zdecydowałem jaki model kupić i będzie to Zlin Z50L. Problem w tym, że znalazłem ARFy dwóch różnych firm, tak na oko i matematycznie to różnica to jakieś 10cm rozpiętości :D

 

http://www.nastik.pl/rm-zlin-z50-lx-16-arf-p-1625.html

http://www.sklep.modelarnia.pl/index.php?p2748,zlin-50l-70e-arf-haikong-model

 

Silnik wybrałem czterotakt ASP 91, osprzętu RC nie widzę sensu wypisywać, będzie porządny. Doradźcie, który byłoby pewniej wziąć i być pewnym, że wszystko będzie grało.

A i co to za firma Haikong Model bo pierwsze o niej słysze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Temat Zlina 50 przerabialem kilkanaście razy, i wniosek jest jeden: jeżei chcesz pożadną makiete to odpuśsobie zestawy i bierz sie za robote od podstaw, zeden zestaw nie jest dobrze zrobiomy, podstawowe błędy są w nich,natomiast jeżeli to ma by model tylko do polatania a nie na zawody makiet to jak najbardziej OK ... w rachube wchodzi tylko Reichard Modelsport, rozpietosc 1,6 po przeliczeniu wychodzi skala 1:5,625, silnik ASP 91AR jest ok tylko pamietajo dobrym dotarciu tego motorka, natomist tego chińczyka pierwsze słysze o tej firmie........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, jestem przekonany do RM, chińczyka znalazłem przypadkiem i to była alternatywa. To będzie model do polatania w niedziele nie na żadne zawody, a chciałem coś ładnego i unikalnego (u nas każdy ma extry), ale żeby było w stanie coś pokręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeski będzie na pewno swietnie wykonany i galanteria będzie wysokiej jakosci nie tak jak Chinskie popychacze i snapy, które nadaja sie do wyrzucenia.Zwróc tez uwage na wielkosc 148cm rozp i 160 tj niby 12cm ale w powietrzu to przepaść. Zasada jest prosta czym wiekszy tym lepszy w powietrzu realizm, reakcja na stery itp, a chyba nikt nie zna sie na Zlinach tak jak Czesi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.