Skocz do zawartości

Eclipse 7 i motoszybowiec


kubniew

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

To moj pierwszy post na forum.

Od wczoraj mam model motoszybowca Multiplex Tulix 2.0 RTF. Chcialbym zmienic dolaczona aparature na Eclipse 7. I tu jest problem. Szybowiec ma chowany silnik w kadlubie. W momencie dodania gazu silnik wysuwa sie z komory. W modelu zastosowano dodatkowe serwo za to odpowiedzialne. Jak zmusic radio Eclipse 7 do wysuwania i chowania silnika przy dodawaniu gazu ? Jakis programowalny mikser ?

Jak go zaprogramowac w tym modelu radia ?

Pozdrawiam

kubniew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie rozwiązanie dawno temu a napędem był silnik szczotkowy ( bodaj Keller)

Miałem to tak rozwiązane że podczas chowania silnika ramię rozłączało jeden z przewodów . Latałem na nadajniku JR 4014 ale silnik był obsługiwany z 2 kanałów . było to wymuszone znaczną mocą silnika - silnik można było załączyć tylko przy całkowitym wysunięciu z komory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.