Skocz do zawartości

Kilka porad na poczatek...Poczatkujacy


irekskyline

Rekomendowane odpowiedzi

czy w brzegu lub okolicach nie ma jakiegoś sklepu modelarskiego?

W samym Brzegu nie widziałem ani nie słyszałem najlepiej we wrocławiu bo tam jest siedziba nitrotek (oni sprzedają ten buggy) ale nie wiem jak się tam dostać. A te żarniki to myslę że z przesyłką z allegro wyjdzie mniej więcej tak samo więc tu dużo nie zaoszczędzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ja bym proponował do primo pogadać z ludzmi z stowarzyszenia Feniks, którzy zapewne pokierują cię do modele.sklep.pl oraz pomogą w wyborze modelu i wyposażenia.

 

http://www.feniks.3vnet.pl/

 

Jeżeli chodzi o mnie to poleciłbym ci na początek Super Fightera od Tamiya, porządny nadajnik 6kanałowy z komputerem aby móc spokojnie sterować także samolotem czy tez łódką. Do tego potrzeba ci porządną ładowarkę np. Turnigy 6, 2 pakiety zasilające [6cell 3000-4000mah] np. vipow race pack oraz jedno serwo standard.

 

Koszt całości to już grubo ponad twój budżet ale zauważ że model to podstawowy samochód. Dostajesz dobrej klasy sprzet oraz tani w utrzymaniu [tanie cześci, koła] samochód który dostarczy ci podstawowej wiedzy nt. modelarstwa samochodowego. Wszelkie błedy których konsekwencją bedzie wymiana czesci bedzie wzglednie tania w porównaniu z tym modelem z linków wyrzej a i same czesci do tamiya sa dostepne od reki w realnych sklepach co w wypadku tych spalinowych moze byc różnie.

 

Do tego model tamiya jest w ciągłej sprzedaży od paru ładnych lat i nie traci sympatii modelarzy ani sprzedawców co na pewno zabezpiecza go względnie przed "zniknieciem"

 

Bo po co ci model który za rok moze okazać się bezużyteczny z powodu braku czesci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz ale ja chcę kupić model spalinowy a co do konkretnego modelu to jednak muszę poczekać bo teraz jest on nie dostepny i muszę dozbierać kasy, a obawiam się że jak ten model już będzie dostepny to cena będzie wyzsza bo w innych sklepach cena tego modelu jest większa. Obawiam się tego bo tak jest na np. Bron.pl produkt jest niedostępny a potem jest ale o wiele droższy jeszcze przy tym ,,kryzysie''. Jak juz będe miał kase rozejżę się i w nitrotek i w innych sklepach oraz giełdach na forach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.