Skocz do zawartości

Nano Baby Hai


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny moj mikrusik ktorego oblot w weekend.

Jak spelni oczekiwania to dla chetnych bede mial formatki pod laser :)

Rozpietosc powalajaca bo cale az 50cm :)

album_pic.php?pic_id=1812

Kadlubik az nadtto pojemny aby zabrac na poklad calosc elektroniki + pakiecik 3S 360mAh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

2 serwa 3,7g

smiglo Graupner 4x3" CAM Speed Prop + kolpaczek

silnik C10 Micro brushless outrunner 2900kv - silnik uszkodzilem urywajac jeden kabel wiec przewinolem ale drutem 0,4mm w trojkat po 5 zwoi , kreci ladnie i napewno bedzie ladnie to ciagnol ale pomiarow nie robilem

Waga bez pakietu ( z serwami, smiglem,kolpakiem, odbiornikiem , reglem i silnikem)---77g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zaraz tam w okno sąsiada. Mieszkam w akademiku :) tutaj nie ma sąsiadów, tylko sami swoi ;) Nie no, z oknem żartowałem - nie polecam. Niemniej jak patrzę na mojego Foxa od Pelikana, to dochodze do wniosku, że nie wszedłby jednak przez okno, chyba że lotem nożowym :) 50 cm to naprawdę mało, a 77 gram to jeszcze mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejda ale trzeba bedzie podciac krawedz kadluba bo beda wystawac. Mi nawet te 3,7g 1mm wcinaja sie w kadlub i tyle podciolem. Co Ty Chcesz od tych mikruskow. Ja nie mam zadnych problemow z nimi a z tego co wiem lataja na nich chlopaki w rakietoplanach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.