Skocz do zawartości

Nano Baby Hai


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

na plany tez czekamy :]

 

na 100% to bedzie moj nowy model do budowy po extrze 1,7m i szybowcu 1,5m tylko ze o rozp 650mm

mam taki silniczek http://hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=5353 a nawet 2

i smigielko 3 lopatowe 5x3

serwa hxt 500

pakiecik 2s 620mah i regler tp 12A

 

 

jak zdąze z budowa , i bedzie dobrze latac to biore go do Zakopanego oprócz szybowca:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 100% to bedzie moj nowy model do budowy po extrze 1,7m i szybowcu 1,5m tylko ze o rozp 650mm

mam taki silniczek http://hobbycity.com/hobb...?idProduct=5353 a nawet 2

i smigielko 3 lopatowe 5x3

serwa hxt 500

pakiecik 2s 620mah i regler tp 12A

 

Ani pakiet ani regler ani silnik nie wejda do tego mikrusa.

 

Pakiet max 360mAh 2S

silnik C10 max

serwa 2x 3,7g i nawet one lekko wystaja ze skrzydel.

Smigielko ok. ale 3 lopatowe jakos mi nie pasuje srednica i skok OK ale dalbym 2 lopatowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

no i modelik gotowy do oblotu. Korcie mnie bardzo ale dam sobie na wstrzymanie do soboty. Jeszcze nie wiem tylko gdzie , ale powiadomie wczesniej kolegow z Krakowa

Modelik wstepnie poleci na pakieciku 2S a jak okaze sie przyjemny i nie bedzie za szybko znikal to wsadze mu 3S. Tak fartownie sie sklada ze miejsce gdzie pakiet wchodzi ( miejsca nie ma za wiele ) to akuratnie SC, wiec wymiana pakietu na ciezszy nie zmienia SC:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i modelik zostal oblatany.

Przy tym wszystkim zostal uszkodzony jednak kilkusekundowy lot pokazal czego sie spodziewac po tym malenstwie ...

Powiem tak...SUPER!!!!

Po pierwsz nie za szybki nie za wolny - przynajmniej na pakiecie 2S

Co do szybkosci to pewnie jest nawet wolny ale rozmiar sprawia ze ma sie wrazenie dosc szybkiego modelu. Jednak da sie opanowac bez problemu.

 

A teraz jak doszlo do kraksy ...Ano kilka czynnikow sie na to zlozylo.

Po pierwsze wialo za bardzo niz na to malenstwo powinno wiec. Niemniej to drobiazg bo dalo sie nim latac i przy takim wietrze.

po drugie do kraksy doszlo w locie pod slonce a nie mialem okularow

po trzecie i chyba najistotniejsze to to ze jedno serwo nie trzymalo neutrum i byl problem po kazdym ruchu serwa. Wiedzialem o tym i zaryzykowalem lot.

 

Na szczescie tylko kawalek kadluba do odbudowy i wklejenie mocowania skrzydla.

Modelik zdaje sie ze odwzajemni sie przyjemnoscia latania i to bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyjątek potwierdza regułę,serwka 3,7g są do :ass: .U mnie w edku po dwóch lotach odmówiły poprawnej pracy dwa.Całe szczęście że zablokowały się w pozycji neutralnej i udało się wylądowac bez uszczerbku dla modelu.Problemem okazała się zębatka na silniczku która zaczęła życ własnym życiem,kropla CA i niby jest ok.ale już im nie ufam na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zapeszal..lot byl krecony kamera ktora me jedynie wyswietlacz na ktorym nic nie bylo widac wiec kolega mial klopoty ze zlapaniem w kadrze takiego malego modelu.

Co do nerwowosci modelu to spodziewalem sie wiekszej. Model wcale nie jest nerwowy wbrew temu jak to wygladalo na filmie ja takiego wrazenia nie mialem. Trudnosc w jego pilotowaniu i ew. nerwowosc byla spowodowana wadliwym serwem i tym ze przez to trudno bylo po skrecie uzyskac lot na wprost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.