Skocz do zawartości

Turnigy 9X 9Ch Transmitter. Czy jest coś warta?


wiciu0804

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info.

Jestem rozczarowany wypowiedzą jak i podejściem producentów. Prace nad systemem 2,4GHZ trwają od pewnego czasu a tu takie podejście do klienta. A potem się dziwią że konsument woli chińską podróbę. Wiele brakuje tej technologi do doskonałości i to podejście producentów rozczarowało mnie. Jeśli mam moduł w.cz Corony DSSS to zamawiam odbiornik corony DSSS i jeśli na nim nie pisze że to V2 to mogę iść do rzecznika praw konsumenta że towar jest zły a producent specjalnie wprowadza w błąd konsumenta.

A tak na marginesie to nawet .......... Microsoft jak wypuszczał nowy system to był on kompatybilny w mniejszym lub większym stopniu z wersjami wcześniejszymi.

Czemu producenci sprzętu elektronicznego modelarskiego nie mają takiego podejścia?

Bo tylko kasa się liczy....

Pozdrawiam AdamN

 

EDIT

Motylasty - wykasowałem przymiotnik opisujący stosunek autora tekstu do firmy Microsoft :). To forum czytają tez dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
to mogę iść do rzecznika praw konsumenta

Rzecznik Ci tutaj niewiele pomoże jeśli chodzi o zakupy krajowe, a jeśli chodzi o zakupy w Chinach, to :lol: :mrgreen:

A tak na marginesie to nawet zasrany Microsoft jak wypuszczał nowy system to był on kompatybilny w mniejszym lub większym stopniu z wersjami wcześniejszymi.

Wyobraź sobie pracę na systemie operacyjnym, na który nie powstała żadna aplikacja, poza wbudowanymi w system? Tu jest za duży rynek żeby ryzykować grube miliardy zielonych jak sałata $ów.

Czemu producenci sprzętu elektronicznego modelarskiego nie mają takiego podejścia?

Bo nie muszą :(

 

Pozostaje sie pocieszać, że ceny chińszczyzny nie są powalające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu producenci sprzętu elektronicznego modelarskiego nie mają takiego podejścia?

Bo tylko kasa się liczy....

Pozdrawiam AdamN

 

Dla Ciebie chyba też kasa się liczy, bo kupujesz Coronę. Kupiłbyś Futabę FASST, nie miałbyś problemu że wersja nie pasuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz jak będe chciał kupić dodatkowy odbiornik to pakiet li-poli do kieszeni do sklepu i przy sprzedawcy parowanie. Czyli odpada już zakup przez internet bo nie wiadomo na co trafisz czy sparujesz. Ewolicja tego sprzętu idzie w .......... strone jedynie pozostaje czekać na koniec. Może Chińczycy wypuszczą w końcu radyjko 12 kanałowe z kompem jaki mają radyjka po 4 tyś w cenie 200zł :D i do tego odbiorniki za 30zł.

Tak wtedy problem zostanie rozwiązany wezmę 2 radyjka i z 15 odbiorników (na zaś) i ze 20 lat będę na tym latał :D

Pozdrawiam AdamN.

 

PS. Czy ktoś mi napisze jak ustawić na tym radyjku tą DELTĘ ?? Bo te ustawienia jak na razie przyprawiają mnie o ból głowy. Z sanvą vg6000 to jest proste włączam tylko tą funkcję i gotowe a tu to koszmar.

 

EDIT

Motylasty - kolejny raz kasuję wulgaryzm, którego nie używamy na forum. Następnym razem będzie krawat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi napisze jak ustawić na tym radyjku tom DELTĘ ?? Bo te ustawienia jak narazie przyprawiają mnie o bul głowy. Z sanvą vg6000 to jest proste

 

I to jest cytat dla każdego, kto pyta po co kupować Futaby, Hiteki, Multiplexy skoro Turnigy 9X ma wszystko za 1/4-1/8 ceny. Coś za coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Czy ktoś mi napisze jak ustawić na tym radyjku tom DELTĘ ?? Bo te ustawienia jak narazie przyprawiają mnie o bul głowy.

:shock: :shock: :shock:

 

na razie

ból

:roll: tak na marginesie...

 

Zamiast krytykować i oceniać to byś pomógł.

PS.Nie osądzaj bo i ty zostaniesz osądzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest cytat dla każdego, kto pyta po co kupować Futaby, Hiteki, Multiplexy skoro Turnigy 9X ma wszystko za 1/4-1/8 ceny. Coś za coś.

Taa to wszyscy byśmy bujali się w merolach i audicach bo po co fiata czy skodę kupować :D

 

MiQ27 - dzięki za wskazówkę jakiej oczekiwałem dzięki niej doszedłem do tego.

Zakładka ELEVON

100 100

100 100

100

-100

Takie proste a ile miałem z tym problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej najpierw przeczytać instrukcję! I to nie tylko do takich rzeczy jak nadajnik, ale i do tostera i do odrzutowca tak samo. Zapoznać się z możliwościami sprzętu i dopiero próbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytać można jak się umie angielski albo chiński :) Zanim podpoiłem zasilanie do odbiornika 4x ten temat przeczytałem i inne o Turniry9x. Czytałem i szukałem danych sposobów ustawień itd. Zadawałem pytania na "pw" i na forum. Poprosiłem na forum o udostępnienie instrukcji pl. Nawet dostałem ostrzeżenie od moda.

Stwierdzam że chyba łatwiej by było się nauczyć tego angielskiego niż przeszukiwać setki postów w większości nie na temat.

strejla_u - jak masz instrukcje PL do tego radyjka to ja poproszę o nią. Jeśli nie masz to może byś ją przetłumaczył dla własnej chwały i dla dobra innych. A jak by co to ja już ją umieszczę w odpowiednim dziale tego forum żeby inni mieli dostęp do tego jakże potrzebnego tłumaczenia.

Stwierdzam ŻE Turnigy 9X to wypaśne radio i może są leprze może fajniejsze i może mniej niezawodne. Ale TO radyjko pobija je wszystkie na głowę bo mnie na te inne nie było by stać i nie będzie a na tą za takie pieniądze i o takich wszechstronnych możliwościach stać.

Bo przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę a nie o to kto jakie i za ile radio ma.

 

Pozdrawiam AdamN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suchy668, aparatura nie jest ważna. To co się komunikuje to moduł 2.4 i odbiornik. Wsadź w Turnigy moduł Assana i zbinduj z odbiornikiem HK - życzę powodzenia :)

 

To co wam się binduje to wszystko OEMy z jednej fabryki, zgodnie z tym co mówi Cimek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc cy można jakoś połączyć tą apke z Lamą V3 ?

 

EDIT :

Ja zawsze myślałem że to zależy od modulacji ? PPM , PCM , FASST itd. . Bo to 4in1 ma modulacje PPM , więc taką samą jak ta aparatura z orginalnym modułem . Więc chyba powinno pasować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.