Skocz do zawartości

Fotografia


qpa

Rekomendowane odpowiedzi

to przecież specjalnie napisane, dla tych wszystkich pro fotografów, którzy kupują je tylko po to aby mieć lustro :P

I najlepiej, żeby ta lustrzanka miała ciągły podgląd na LCD, żeby można było cykać metodą na zombie... Ale SLR jest, można się pochwalić. Nawet nie ważne, że siedzi w nim kitowe szkło, gorsze niż w średniej klasy kompakcie :P .

 

ale się uczepili... :ble: :mrgreen:

Lubimy gnębić młodych, taką mamy misję na forum ;-) .

 

 

EDIT: literówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
to przecież specjalnie napisane, dla tych wszystkich pro fotografów, którzy kupują je tylko po to aby mieć lustro :P

 

ale się uczepili... :ble: :mrgreen:

 

A tam od razu uczepili :roll:

A'propos - zdania zaczynamy z duzej litery :lol::lol::lol:

 

Na powaznie - mam fujika 5600 - swego czasu (2 lata temu) spedzilem ze 2tygodnie na przegladaniu sieci i opini - ten mial najlepsze cena/jakosc. Ja i tak nie wykorzystuje nawet 10% mozliwosci :oops: -ale jestem zadowolony z zakupu.

Bawilem sie 9600 przez kilka chwil - tez mi sie podoba - gdybym kupowal teraz to zapewne 9600 wlasnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S9600 wziąłem bo ma gorącą stopkę, uchylny LCD i teoretycznie szybszy procesor od 5600/6500. A że trafiłem na zestaw z lampą to cud miód :)

 

 

http://www.allegro.pl/item707097788_plecak_foto_laptop_qpaq_50d_500d_a380_kurier_10z.html

 

 

Może ktoś coś takiego ma? Priorytetem jest laptop, bo wolę plecak niż torbę na ramię (lata praktyki :mrgreen: ), a miejsce na aparat też dobra rzecz (albo jedzenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na powaznie - mam fujika 5600 - swego czasu (2 lata temu) spedzilem ze 2tygodnie na przegladaniu sieci i opini - ten mial najlepsze cena/jakosc. Ja i tak nie wykorzystuje nawet 10% mozliwosci :oops: -ale jestem zadowolony z zakupu.

Bawilem sie 9600 przez kilka chwil - tez mi sie podoba - gdybym kupowal teraz to zapewne 9600 wlasnie ;)

_________________

 

Też mam 5600 :) A od kilku tygodni (dokladnie od 1 lipca, o ile pamietam) bawie się Olympusem SP - 590. Kupiony z mysla o fotografiach modeli w powietrzu, nie znalazlem wiekszego optycznego zoomu jak na razie w kompaktach. Wiec wzialem. I jest super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.