Skocz do zawartości

ZIPPY-R 2300mAh 20C 3S1P przyszły napuchnięte


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Cześć!

 

Ostatnio kupiłem 2 takie pakiety http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=8911 . Ku mojemu zdziwieniu (bo zawsze wszystko było w porządku) pakiety te przyszły podpuchnięte. Nie będę zdzierał z nich termokurczki, żeby zobaczyć czy to czasem nie jest poprostu poduszka powietrzna. Może mi ktoś to powie :)

 

Chciałem się w związku z tym zapytać, czy odesłać te pakiety do sklepu i prosić o wymianę/zwrot gotówki? Napisałem maila do sklepu, po 2 dniach otrzymalem odpowiedź o tym że istnieje możliwość odeslania im ich (wybrać najtańszą przesyłkę rejestrowaną - czyli że niby jaką ? ) ale najpierw zapoznać się z zasadami gwarancji pakietów lipol ( :roll: ). Ktoś przerabiał już takie reklamacje?

 

Poniżej dam jeszcze fotki pakietów, może nie widać na nich najlepiej tego faktu, ale za to doskonale czuć go pod palacami :(

 

1009489.jpg

 

1009490h.jpg

 

 

PS. najlepsze jest to, że pakiety zamawiałem do kolegi (w ramach wymiany za inny sprzęt), ale on zrezygnował z nich 2 dni po złożeniu zamówiania - a ja zamiast napisać do HC, żeby zmienili moje zamówienie, spokojnie czekałem aż przyjdzie paczka. Pakiety miały pójsć na giełde, bo takie krowy nie są mi do niczego potrzebne. A tu taki zonk.

 

EDITED

 

Ponadto dodam, ze na jednym pakiecie wszystkie cele mają 3,79 V a na drugim 3,8 V - więc balans jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Normalnie bym sie nie pytał, tylko ich używal, gdybym zamawiał sie do mojej kolekcji, Osobiście po dokładnym pomacaniu pakietu krawędzie wybrzuszenia są twarde, a miękko jest w środku, co by sugerowało, że cele mają poprostu kształt "krateru" :) No ale poczekamy jeszcze na kilka opinii. Nie to Andych, że Twoja opinia mnie nie podbudowała, ale wolę być pewien, zanim pchne pakiety w świat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Świetnie, po dokładnych oględzinach własnie takie wyciągnąłem wnioski. Obyło się bez rozcinania termokurczki :)

 

Dzięki za odpowiedzi.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mo cóż nadzieja jest matką ......... itd. Miałem 2 takie pakiety wysyłałem z reklamacją do sklepu gdzie powiedziano mi, że "ten typ tak ma" i po 3-ch m-cach niezbyt intensywnego używania można było je niemalże turlać. Kupione gdzie indziej te same pakiety były twarde i "kwadratowe" Wszystko zależy od tego jakie zapasy magazynowe kupiłeś :? A jak polutowałeś końcówki lub wyrzuciłeś paragon to :ass:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.