Skocz do zawartości

Skrzynka Startowa


Grzecho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak zrobić taka skrzynkę startowa jak na stronie www.dariuszmular.com ? Chce zeby wszystko ładnie wygladało.

 

Pozdrawiam

 

Gratulacje! Wspaniały pierwszy wpis! Super! Jestem pod wrażeniem!

 

odp. Zrób ją tak by ładnie wyglądała :) :)

 

Czego oczekujesz? Jakiej odpowiedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup skrzynkę narzędziową wywierć5 otworków

2 na zasilanie rozrusznika,2 na zasilanie świecy, i 1 na przełącznik pompki paliwowej.

Pompkę przyklej do bocznej ścianki skrzynki na zewnątrz.

To jest skrzynka.

A teraz z zapałem do sklepu po spraj i zrobisz ładną skrzynkę.

 

A teraz Cześć!

Pewnie od tego powinienem zacząć ale skoro u Ciebie są inne zwyczaje to je uszanujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to moja skrzyneczka:

sk1.jpg

zapewne już większości Kolegów znana, szczególnie tym, bywałym poprzednio na innym forum, gdzie się "odgrażałem", że właśnie po niej mnie poznacie...

Teraz troszkę skrzyneczka została "udoskonalona" /pisze celowo w cudzysłowie, bo jak też można udoskonalać , coś doskonałego :wink:/ tak, aby Bristolek się w mocowaniu bez problemów mieścił. I zapewniam Was , że nie ma większej przyjemności, jak prężyć się na baczność przed modelikiem, zamiast "czapkować" mu pokłony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
A to moja krzynka piwa ,e znaczy sie skrzynka startowa

http://www.szabatowski.com/forum/viewtopic.php?t=256

i opis budowy krok po kroku :D

Tu (chyba) była zwymiarowana taka skrzynka Tomka, jest identyczna jak ta Tikicaca; sam mam taką, ale link nie działa (kto bardzo chce, to pewnie jakoś znajdzie).

 

PS Coraz częściej coś nie działa droga Administracjo :).

Dzieki temu, że mało kto dba o tytuły postów, nikt nie szuka odpowiedzi we wcześniejszych wpisach, forum się kręci (jak pies wokół własnego ogona :lol: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hubert_tata, no właśnie Tomek nie zwymiarował jej :/ albo po prostu nie podał :(

 

PS. hubert link nie działa bo odnosił sie do starego serwera, już poprawiłem w poście Tomka. Co do większości niedziałania nie mam na to wpływu i możliwości :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.