kefir Posted May 14, 2009 Posted May 14, 2009 No i tak się nudziłem przez te ciągłe wiatry że postanowiłem mojego minimaga treningowego zaprzęgnąć jako muła do platformy FPV To będzie normalny szatan jak na moje zdolności pilotażu ale myślę że dam rade Mam tylko jakieś zakłócenia od regulatora takie drobne paski przy połowie gazu Tylko się nie śmiać nie widać tych zakłóceń przez YouTube http://www.youtube.com/watch?v=6EcZ5-BRiq8 [youtube=6EcZ5-BRiq8]test minimag fpv
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.