Skocz do zawartości

RAKIETOPLAN S8D,pierwszy lot z reki :)


Wieczu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Niedawno spod mojej dloni wyszedl rakietoplan S8D, zdjecie w kategorii Moje Modele pod tematem Hangar Wiecza ;). No wiec model oblatywalem na kawalku zieleni obok mojego osiedla i Ikea w Krakowie :) Mozna tam polatac choc trzeba uwazac bo blisko jest dosc duza droga :D Model gotowy do lotu wazy okolo 150gram. Wkrotce loty na silniku to zobaczymy co sie bedzie dzialo.

 

 

Oto filmik :)

http://s116.photobucket.com/albums/o3/wieczmar92/?action=view&current=MVI_1084.flv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek londowania nauczylem sie na zboczach gdzie jest duzo roznych krzakow :) Praktyka czyni mistrza heheh:) do tego wiele brakuje.

 

Malinn opis budowy bedzie wkrotce :) w najblizszy czwartek bedzie dostawa balsy w sklepie modelarskim i zaczynam robic dwa kolejne rakietoplany :) Poki co oklejam stateczniki :) Jutro nawet zaloze temat.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.