Skocz do zawartości

STALKER61RE


maciekmustang

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Byłemna stronie Modusy ale tam są zbyt ogólnikowe inf - nic mi to nie daję.

Moje pytania:

Jak to chodzi ? (jakieś problemy z regulacją)

O co chodzi z symbolami 2-2-2 , 4-2-4 , to jest coś od obrotów :?:

Mam do wyboru albo 61re 2-2-2 albo 55re 4-2-4 nie wiem na który się zdecydować . Model jest zrobiony na tyle lekko że 8,5 dałoby radę 8) ale nadmiaru mocy nigdy za wiele ( łoże jest pod stalkera) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Stalkery to silnik do akrobacji na uwięzi F2B. 2-2-2, lub 2-4-2 to sposób regulacji

i latania 2-2-2 takie same obroty w pionie i w poziomie, 2-4-2 mniejsze obroty w locie poziomym i większe w figurach pionowych. Problemów z regulacją niema żadnych.

Polecam paliwo full syntetyk z 5% nitra, oczywiście po dotarciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak jak inni kupiłem Stalkera od Św.P Andrzeja Rachwała, tanie niż w USA. Jeśli jesteś zainteresowany to mój brat, który już nie lata ma 2 Stalkery - jednego 61 RE max rpm 8200 używany przez 1 miesiąc, i drugiego tylko raz odpalanego 61 RE max rpm 9200. Kiedyś chciał się ich pozbyć jutro, pogadam z min to dam znać jak i co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.