Skocz do zawartości

Wakacje :) gdzie się wybieracie ?


meloow

Rekomendowane odpowiedzi

ja chciałbym nigdzie nie jechać, ale pewnie jak zwykle w góry pojadę. :roll:

 

a ja chciałbym gdzieś pojechać, ale nie pojadę... :rotfl:

 

no właśnie zależy, kto, co lubi. ja wolę zostać w domu, pojechać na żwirownię na ryby, na tą samą żwirownię pojechać na obóz żeglarski, wyjść z kumplami do miejscowej pizzeri, stworzyć jakiś projekt - to są super wymarzone wakacje, a nie łażenie po zabytkach, czy górach - dla mnie to są nudy. w góry to tylko w zimę na narty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja swoje 3 tygodnie też już mam zaplanowane...

Najpierw MODE rodzinny, czyli tydzień z dzieckiem w Karpaczu.

Potem stamtąd jeszcze na 3 dni do Pragi, gdzie mam nadzieję, że kupię jakiś samolocik :P W końcu sklepy tam mają dobrze zaopatrzone.

 

Następnie, po krótkiej chwili oddechu w domu, zmieniam(y) z żonką MODE z rodzinnego na rozrywkowy (znaczy się zostawiamy córkę u dziadków) i ziuuuuuuu wyjeżdżamy ponownie na południe kraju - do Chorzowa na koncert U2...A potem po kolejnych paru dniach włączam trzeci MODE, tym razem indywidualny i tydzień później znów udaję się na koncert U2, ale tym razem już do Londynu na Wembley ze znajomymi :mrgreen:

 

Będzie się działo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stecio napisał/a:

ja chciałbym nigdzie nie jechać, ale pewnie jak zwykle w góry pojadę. :roll:

 

 

a ja chciałbym gdzieś pojechać, ale nie pojadę...

noo ja też bym chciał pojechać w góry... tyle tam miejsca do latania...

 

ja do bialego dunajca, niedaleko Zakopanego

byłem w tamtym roku dwa tygodnie :jupi: supper nawet woda w Dunajcu była ciepła :shock:

ale pstrągów w Morskim Oku to nigdy nie zapomnę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pewnie pojadę do Łeby. Jeżdżę tam od 13lat i jakoś taka się tradycja zrobiła :P Ja lubię tam jeździć zwłaszcza, ze mają najlepsze kebaby jakie do tej pory udało mi sie zjeść ;D

 

 

Masz 15 lat i od 13 jeździsz na kebaby do Łeby??? Dość mało wiarygodne informacje :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

Tak jest, kebab to może nie od 13, ale zacząłem tam jeździć w wieku 2lat i jestem tam co roku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z tygodniowego urlopu w kraju gwiazdy i księżyca.

Za tydzień do Zakopanego - i tu na szczęście wezmę jakieś kompaktowe latadło. Potem pod koniec września na 2 tyg na Kretę, niestety bez gratów modelarskich.

Tak na marginesie, jestem zakochany w Grecji - to będzie chyba już z szósty raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w te wakacje będę głównie latał!

 

 

... za moim synkiem, który zaczyna chodzić i wszędzie go pełno :P:D .

 

Co do wakacyjnych wyjazdów, to nic szczególnego się nie szykuje, pewnie wyskoczy coś ad hoc.

 

Potem pod koniec września na 2 tyg na Kretę

W jakie okolice? Tak jak piszesz, Grecja jest faaajna. W ogóle południe jest fajne... Chorwacja, Włochy... Ech, rozmarzyłem się, bo rozmnożyłem się i chwilowo jestem wyłączony z większych wyjazdów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.