Jump to content

Moduy w.cz Grapner/JR ?


Piotter

Recommended Posts

Wiecie może gdzie można nabyć moduly w.cz z syntezą do aparatur Graupner/JR ? Chodzi mi po glowie pomysl srawienia sobie nadajnika Turnigy 9X z hobbycity i uzywania go na pasmo 35 MHz (ewentualnie później dokupienia Assana). Na przeszkodzie stoi brak ofert sklepowych na takie moduly. Do Hiteców jest Spectra w kilku sklepach, ale takich jak potrzebne sa do Turnigy jakoś nie mogę znależć.

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie sprawilem sobie takowy T9x i dziala dobrze z modulem JR z synteza (nie wykozystuje 6V) - moduly bez syntezy moga wykozystywac napiecie 6V ktorego w T9x brak , wiec byc moze trzeba bedzie robic przrobke albo w module albo w nadajniku .

Przed zakupem dobrze wiec sprawdzic czy dany modul kozysta z 6V czy nie - jesli to bedzie mozliwe oczywiscie .

Link to comment
Share on other sites

Piotr -nie wiem co jest powodem takich myśli ale ja już w 35Mhz bym się nie ładował .

To ze posiadasz nadajnik z syntezą nie oznacza że jesteś bezpieczny . Uważałem za bajki opowieści o straceniu modelu przez inny nadajnik z syntezą aż sam takie coś zobaczyłem jednak winowajca się zorientował i wyłączył swojego zakłócacza .

poczekał bym /dozbierał ale odrazu na 2,4 G

Link to comment
Share on other sites

Wiem że synteza daje wyłącznie wygodę, a nie odporność na zakłócenia, ale mieszkam w małym mieście i jest nas tu baardzo mało, więc idzie się dogadać. Mam też sporo odbiorników na 35 Mhz i zastanawiam sie nad jakąś możliwie tanią ścieżką przejścia od Optica ze Spectrą i 35 Mhz do czegoś lepszego i 2,4 GHz. Z tym jednak że niezależnie od aparatry Może z tym Turnigy z modułem 35 po drodze nie jest to najlepszy pomysł, ale zbieram informację co mogę kupić i za ile.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.