Skocz do zawartości

Pływanie modelem żaglówki


ertman_176

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jak niektórzy wiedzą zajmowałem się bardzo długo modelarstwem żaglowym, jako że regulator do P-47 na razie jest dla mnie nieosiągalny a kupiłem nowy nadajnik i świeże akumulatory to zdjąłem z szafy model i poszedłem popływać. Krótki filmik dla tych co chcieli zobaczyć jak to pływa.

 

 

No i pare zdjęć

 

2a0i9er.jpg

 

2q1yofl.jpg

 

3358c9j.jpg

 

Kadłub do takiego modelu sprzedaje w giełdzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem jeszcze coś:

 

Wiecej kosztuje mnie chmiel niż popływanie tym modelem, pakiet 5xAAA 800mah pozwala popływać przy pogodzie jak na filmie ponad godzine, przy pogodzie bardziej umiarkowanej z pakietu 800mah da sie wycisnąć 2h, posiadając 5 pakietów ...

 

Jeden pakiet kosztuje 12,5zł + kabelki, jak już wspomniano nie ma 3d a wiec i spaść nie można, wiekszego zagrożenia o ile nie pływamy blisko kąpieliska i na akwenie nie dostepnym dla wiekszych jednostek przy pogodzie umiarkowanej zagrożenie jest tak małe że modelem pływają dzieci w wieku 4 lat i można im zostawić model bez żadnej szerszej instrukcji.

 

Koszt zbudowania podobnego modelu wraz z mechanizmami i aparatura zamyka sie w 800zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.