Skocz do zawartości

regler turnigy czy e-sky


ali1983

Rekomendowane odpowiedzi

witam. ma pytanie który z tych regulatorków byłby lepszy i nie sprawiający problemów:

 

- któryś z e-sky

http://modele.sklep.pl/index.php?cPath=28_265

 

- czy może ten turnigy

http://www.allegro.pl/item653475072_regulator_do_silnikow_szczotkowych_turnigy_20a.html

 

silnik to speed 280 i mig 400. pakiet li-pol 2s1p jakieś 800-1300mAh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z e-sky nie było nigdy problemów o ile sie ich nie przewoltowało/przeamperowało ...

 

A turnigy nie wiadomo - nowośc ale turnigy ma już wyrobioną swoją marke na naszym forum i raczej można w ciemno brać [czyli że dobre]

 

Pytanie czy nie warto by zrobić zamówienia z HC na silnik, regulator i pakiet 3S bo ceny tych regli szczotkowych są #$%^&*

 

Skoro regulator 3f kosztuje 10-20$ a silnik już od 6$ ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy. potrzeba mi tego do rekreacyjnego popływania łódką po kanale!!! a, że mam pakiet 1500mAh ni-cd ważący dobre 150gram i regulator o nie małej wadze to chciałbym to wymienić - rufa strasznie siedzi w wodzie, przez co ostatnio regler dostał wodą, ale działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko który ten e-sky: 10A, 20A...? w łódce mam założony mig 400

 

myślałem o pakiecie fullymax 850mAh 25c(50C) z rcskorpion za 40 zł (teraz na ni-cd w który wchodzi 1000mAh z 1500mAh pływa ponad 10min)

 

a i jeszcze mam pytanie: czy jeśli piszą, że przy niskim napięciu dla li-pol regler automatycznie odcina zasilanie to znaczy, że tak na amen??? czy da radę jeszcze dopłynąć do brzegu???

 

edit:

20A do silników 370-400. ale jak wziąć pod uwagę 30zł plus 15zł wysyłki to daje 45, tyle co turnigy20A (dostępny)???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy regulator odetnie zasilanie silnika (nie odbiornika), to popływasz spokojnie chwilę w dryfie. Pakiet częściowo się podniesie i będziesz mógł, nie za szybko, ponownie kręcić motorkiem. Łódka nie samolot, nie spadnie, więc bedziesz mógł wrócić. Ale juz nie na pełnej mocy, leciutko. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem że większy i pewnie p. Roman to samo ci powie ... Dlaczego - łódka to zdradliwa bestia :wink: Na kanale zaplącze ci się glon/wodorost w śrube i masz po regulatorku ... Na pewno 20A, zapomnij o 10 ... Ja bym brał 40 :wink:

 

Celowałbym z akku w 1000mah 20C na początek, chociaż 1500 20C powinno być lepsze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.