Skocz do zawartości

Determalizator


cube1510

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Mam pytanie odnośnie determalizatora. Właśnie projektuję nowy model szybowca F1A ale utknąłem w miejscu. Chodzi o determalizator. Opisane mechanizmy w książkach są już niedostępne a bez tego nie sprowadzę szybowca na ziemię. Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak można najprościej pozyskać determalizator lub podobnie działający zamiennik. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje szukać czasówek mechanicznych ...były oparte na tej samej zasadzie co wyzwalacz w aparacie . Miałem pacholęciem będąc wyzwalacz wykonany z minutnika od jajek. Wyzwalacze takie wykonywał własnym sumptem nasz ówczesny instruktor modelarstwa były leciutkie i małe" jak na tamte czasy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze bardzo tutaj jest jedno funkcyjny przystosowany do modeli swobodnie latajacych:

http://w-hobby.com/?p=Single%20Function%20Timer

na tej stronie znajduja sie tez inne (1,2,3,4 funkcyjne mechaniczne wyzwalacze)

ceny- komentowac nie bede 20euro za 1 funkcyjny to troche jednak jest:)

cena za 2 funcyjny 30 euro

cena za 3 funkcyjny 35 euro

cena za 4 funkcyjny ktory wyglada najporzadniej 30 euro - i o to zagadka:)

co do f1a to tez maja haki dynamiczne ceny - sa jakie sa:)

ogolnie przejrzyj ta stronke z punktu widzenia F1A jest co tam ogladac:)

http://w-hobby.com/?p=News

Edit: mam nadzieje ze wiesz co zrobic z takim wyzwalaczem bo juz jednej osobie wrzucłem takiego linka a nie za bardzo kumała co mam na mysli z tymi wyzwalaczami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.