Skocz do zawartości

"FAUN" ze stajni Blejzyka - moja relacja z budowy


smootny

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchaj, a ten balsowy statecznik (głównie stery) nie jest "gumowaty"? Może się wydawać, że kierunek wklejenia dźwigarów nie zapobiegnie przed skręcaniem (choć nie miałem z takimi doświadczenia). Oryginalny statecznik mojego Mefisto był tak wiotki, że zastosowałem podejrzany gdzieś w sieci patent z jednostronnym laminowaniem tkaniną 25, co oczywiście niewiele zmieniło ale za to potroiło jego masę. W rezultacie zmieniłem statecznik na taki jak ma Fregata V.

 

Kiedyś rozpędziłem Timona i flatter urwał statecznik. Mam przez to teraz traumę i dmucham na zimne :)

 

 

Model jeszcze nie wypróbowany w "boju" więc dopiero okarze się co jest wart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Słuchaj, a ten balsowy statecznik (głównie stery) nie jest "gumowaty"? Może się wydawać, że kierunek wklejenia dźwigarów nie zapobiegnie przed skręcaniem (choć nie miałem z takimi doświadczenia). Oryginalny statecznik mojego Mefisto był tak wiotki, że zastosowałem podejrzany gdzieś w sieci patent z jednostronnym laminowaniem tkaniną 25, co oczywiście niewiele zmieniło ale za to potroiło jego masę. W rezultacie zmieniłem statecznik na taki jak ma Fregata V.

 

Kiedyś rozpędziłem Timona i flatter urwał statecznik. Mam przez to teraz traumę i dmucham na zimne :)

 

W praniu wszystko okazało się jak najbardziej mocne i każda decyzja trafna - modelik zapierdziela aż miło popatrzeć.

Niestety po dzisiejszych lotach niemam filmiku - z braku kamerzysty.... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Model lata i to zacnie. Przetestowany już na zboczu. Szybki , bardzo zwrotny i kręci akrobację - beczki, pętle i plecy ;-)

Na moje jedynie za nerwowy na sw ale myślę kwestia ustawień radia.

 

To juz tez zostało skorygowane :] dzięki malinn za pomoc w oblotach :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.