Jump to content

Napuchł pakiet Li-Poly


Kpx800

Recommended Posts

Posted

Witam!

 

Latałem tydzień temu modelem i po późnym powrocie do domu nie chciało mi się już Lipola ładować. Miał ponad połowę jeszcze bo latałem bardzo krótko pakiet ma pojemność 1800 mAh.Rano wstałem sięgam po baterię, a tu kompletna bania. Napuchł. MIałem taki już przypadek i nie wiem od czego to zależy. Tamten jednak wrócił do swoich rozmiarów, a ten leży już tydzień i nic. Czy da się go jeszcze uratować??

Posted

Nie istotne czy się da,ŚMIETNIK!!!Możesz spróbować podłączyć go pod dobrą ładowarkę z balanserem i spróbowac małym prądem dźwignąć,ale ogolnie to do wyrzucenia,taki pakiet nie wróży nic dobrego,to tykająca bomba zegarowa bez wskazówek.

Posted
Witam!

 

Latałem tydzień temu modelem i po późnym powrocie do domu nie chciało mi się już Lipola ładować. Miał ponad połowę jeszcze bo latałem bardzo krótko pakiet ma pojemność 1800 mAh.Rano wstałem sięgam po baterię, a tu kompletna bania. Napuchł. MIałem taki już przypadek i nie wiem od czego to zależy. Tamten jednak wrócił do swoich rozmiarów, a ten leży już tydzień i nic. Czy da się go jeszcze uratować??

 

Sam od siebie tak czy zostawiłeś podłaczony do regla ?

 

;D

 

Do lodówki z nim na godzine nastepne daj mu dojsc do temperatury otoczenia i zas do lodówki na godzine i tak 3 razy.Przed włozeniem zostaw w nim troche żeby nie był całkowiscie rozładowany czasem to pomaga i buła schodzi

Posted

Aż dziw sam z siebie tak spowrotem tamten wrócił. Mam pakiety firmy Flightpower i je na prawdę polecam, a ten incydent to chyba raczej z mojej winy.

Posted

Aha no może tak zostawiłem i tutaj jest pies pogrzebany.Ale dziwi mnie to że go spiło,bo regiel to Jeti Jes 20 i ma wyłącznik dopływu prądu czyli teoretycznie nie powinno się nic dziać.

Posted
ma wyłącznik dopływu prądu czyli teoretycznie nie powinno się nic dziać

Nieprawda!

Wyłącznik nie odcina zasilania, tylko uniemożliwia załączenie silnika i wyłącza BEC. Mimo wyłączenia, z pakietu pobierany jest ciągle niewielki prąd. Teraz już wiesz, w jaki sposób uszkodziłeś pakiet?

Posted

No widzę. Tylko szkoda, że z reguły moja niewiedza przekłada się na straty majatkowe... :(

Posted
No widzę. Tylko szkoda, że z reguły moja niewiedza przekłada się na straty majatkowe... :(

 

 

No ba...

 

Nic nie powoduje takich strat jak właśnie niewiedza. I tyczy się to każdej dziedziny.

Posted

E tam. Jak już kiedyś pisałem, prawdziwy mężczyzna nigdy nie czyta instrukcji - prawdziwy mężczyzna wszystko kupuje dwa razy! :P

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.