Skocz do zawartości

Napuchł pakiet Li-Poly


Kpx800

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Latałem tydzień temu modelem i po późnym powrocie do domu nie chciało mi się już Lipola ładować. Miał ponad połowę jeszcze bo latałem bardzo krótko pakiet ma pojemność 1800 mAh.Rano wstałem sięgam po baterię, a tu kompletna bania. Napuchł. MIałem taki już przypadek i nie wiem od czego to zależy. Tamten jednak wrócił do swoich rozmiarów, a ten leży już tydzień i nic. Czy da się go jeszcze uratować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie istotne czy się da,ŚMIETNIK!!!Możesz spróbować podłączyć go pod dobrą ładowarkę z balanserem i spróbowac małym prądem dźwignąć,ale ogolnie to do wyrzucenia,taki pakiet nie wróży nic dobrego,to tykająca bomba zegarowa bez wskazówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Latałem tydzień temu modelem i po późnym powrocie do domu nie chciało mi się już Lipola ładować. Miał ponad połowę jeszcze bo latałem bardzo krótko pakiet ma pojemność 1800 mAh.Rano wstałem sięgam po baterię, a tu kompletna bania. Napuchł. MIałem taki już przypadek i nie wiem od czego to zależy. Tamten jednak wrócił do swoich rozmiarów, a ten leży już tydzień i nic. Czy da się go jeszcze uratować??

 

Sam od siebie tak czy zostawiłeś podłaczony do regla ?

 

;D

 

Do lodówki z nim na godzine nastepne daj mu dojsc do temperatury otoczenia i zas do lodówki na godzine i tak 3 razy.Przed włozeniem zostaw w nim troche żeby nie był całkowiscie rozładowany czasem to pomaga i buła schodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma wyłącznik dopływu prądu czyli teoretycznie nie powinno się nic dziać

Nieprawda!

Wyłącznik nie odcina zasilania, tylko uniemożliwia załączenie silnika i wyłącza BEC. Mimo wyłączenia, z pakietu pobierany jest ciągle niewielki prąd. Teraz już wiesz, w jaki sposób uszkodziłeś pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.