Jump to content

Czas lotu


mario70

Recommended Posts

Posted

Witam !

 

Czy możecie podać na podstawie doświadczenia, jaki jest średni czas lotu na zbiorniku

300ccm i silniku 7,5ccm? W moim przypadku jest to model trenerka jak w stopce z silnikiem OS MAX 46LA.

Posted

Ok, czyli wlanie jakieś 2/3 pojemności zbiornika spokojnie wystarczy.

 

Jeszcze prozaiczne pytanie. Wiem, że mogę to sprawdzić doświadczalnie ale trochę szkoda paliwa. Będę używał pompki elektrycznej i w jakim czasie napełni mi ona zbiornik?

Jest on na tyle zabudowany, że naocznie tego nie sprawdzę.

Posted

...drugi wężyk na odpowietrzaniu zbiornika i do bańki z paliwem...

Sam tak robię od wielu lat; mam w zakrętce bańki 5l. dwa króćce - na jednym w dół węzyk z filtrem na końcu, to do tankowania modelu, na drugim wężyk powrotny/przelewowy ze zbiornika w modelu, pompka zębata od spryskiwacza z Favoritki...

To się nazywa "racjonalna gospodarka paliwowa" :wink:

Posted

U mnie pompka z Poldka przepompowała pewnie wiecej metanolu niz płynu przy tej ilosci godzin pracy Poldek na pewno by wylądował na złomie.

 

PS przyznam, że nie wszystko w Porsche Polonez Caro plus jest do :ass:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.