Jump to content

WAKACJE!!!!!!!!


alkraj

Recommended Posts

Posted

Zo okazji początku wakacji życzę wszystkim kolegom miłego i wspaniałego wypoczynku :D:D:D

 

Wszystkim którzy wyjeżdżają niech dopisze cudowna pogoda :jupi: :jupi: :jupi:

 

Pozdrawiam i życze fajnego wakacyjnego latanka :*

Posted

tak cofee shop tam podobno kupujesz motorek 1cm3 "odpalasz go" i masz odlot ;D ptoblem jest z lądowaniem.

 

to prawie jak modelarstwo :)

Posted
początku wakacji

Jakiego początku?? Ja wakacje mam juz od 2 miesiecy! I zostało jeszcze 3 :rotfl:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.