alkraj Posted June 20, 2009 Posted June 20, 2009 Zo okazji początku wakacji życzę wszystkim kolegom miłego i wspaniałego wypoczynku Wszystkim którzy wyjeżdżają niech dopisze cudowna pogoda :jupi: :jupi: :jupi: Pozdrawiam i życze fajnego wakacyjnego latanka :*
radek872 Posted June 20, 2009 Posted June 20, 2009 Kto ma wakacje ten ma. Czy Holandia ma jakies sklepy modelarskie ? :faja: :faja: :rotfl:
meloow Posted June 20, 2009 Posted June 20, 2009 tak cofee shop tam podobno kupujesz motorek 1cm3 "odpalasz go" i masz odlot ;D ptoblem jest z lądowaniem. to prawie jak modelarstwo
false Posted June 20, 2009 Posted June 20, 2009 początku wakacji Jakiego początku?? Ja wakacje mam juz od 2 miesiecy! I zostało jeszcze 3 :rotfl:
ertman_176 Posted June 20, 2009 Posted June 20, 2009 A ja mam od września, już łażę po ścianach :wink:
karlem Posted June 21, 2009 Posted June 21, 2009 ...szczęściarze :shock: Ja od 1986 nie miałem ani jednego dnia urlopu :ble:
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.