Skocz do zawartości

Beny 3d - moj pierwszy "szok"- flayer


motyl

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Piękny elektryczek ten sposób z zawiasami jest też super.Musze go wyprubować,koniec z taśmami :D a co do kleju:ja swoje deproniaki kleiłem klejem z pistoletu na specjalne naboje klejowe,nie raz sie poparzyłem :D ale efekty były super.model dało sie naprawić w 5 minut i dalej latałem,ten model miał tyle kraks że efektem tego były 2 paczki kleju na modelu.Kolega to sie śmiał że to nie jest model z depronu tylko z kleju:D.

Przy pomocy tego kleju zrobiłem deproniaka w 4 godzinki z przerwami .Jedyną wadą tych modeli(szczegulnie już nnaprawianych)była ich waga,niestety lekki ten klej nie jest.

 

Polimer jest dla mnie niezastąpiony:D:D:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlugo sie bedziesz jeszcze z nim bawil ????

Jak wide jak go meczysz to juz rozumiem dlczego motyla -2 robiles 3 miesiace :D

 

(ale zrobilem Ci Marcin wrednego posta. )

 

zaczne od końca :)

 

Wrednego posta nie zrobiłes bynajmniej j atak nie uważam:) jest demokracja to kązdy może mówić co mu się chce byle by nie obrażał :P

 

 

Motyla2 męczyłem bo poszedłem do pracy, w zimowe dzionki mam 24h na modelowanie później już mi tylk 8h na sen zostaje nawek czsem nei ma czasu i chęci na "robote" z żoną :)

 

Co do benka to jeszce chwile potrwa, bo chce go zrobić lekko, musze zamówić serwa, i pakiet tu mam problem 2 czy 3s ?? 620 czy 750 pojemności ?? Ale jak zwykle w życiu nie może się dobrz eukłądać jak było troszke zapasu finansowego to się furka rozsypała i kasa za nią. jeszc bilety musze kupić bo jade na urlopik do DŻANGLI :) Serwa sie zastanawiam albo TowerPro 5g, albo BlueBird 3,6g :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8,9E za serwo i 14Eza przesyłke to daje 10,3E za sztuke serwa jakieś 42zł i teraz jeszcze 10zł za rozsyłke pozostałych :( to już wole towerpro za 30zł kupić :)

A wcześniej chciałeś za 61zł Blue Bird :shock:

O koszcie za przesyłkę z polskiego sklepu zapomniałeś (nieważne, jak liczyć jest to tyle samo co koszt rozsyłki)?

 

Mi wychodzi, że za 2 serwa z Polski miałbyś 3 serwa z Niemiec (mam na mysli podobne serwa 3,7g) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubert a kupowałeś tam w niemczech ?? Ja jeszcze nie i dochodzi ryzyko zakupu nie wiem jak koszty przelewu :) Mało tego pomyśl nad kosztami reklamacji :)

 

Jak kupowałem apraturke MC19 właśnei zastanawiałem się nad kupnek w w/w sklepie ale wybrałem polski sklep droższy o 100zł od tamtego ale reklamacje składam w polsce a nie w DE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubert a kupowałeś tam w niemczech ?? Ja jeszcze nie i dochodzi ryzyko zakupu nie wiem jak koszty przelewu :) Mało tego pomyśl nad kosztami reklamacji :)

Nie nie kupowałem.

Wszystkie te argumenty sa słuszne, ale wcześniej pisałeś tylko o cenie i w dodatku porównywałeś zupełnie inne produkty.

 

Ostatnio wogóle przestaje się opłacać robienie zakupów zagranicznych towarów, które są dostępne u nas.

Ale czasami jeszcze korci mnie coś kupić w Chinach.

Ceny tylko trochę niższe, ale gratisowo jest dreszczyk emocji :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny bywaja bardz ok.

Jakieś serwo 3,6g w Polsce za 45zł : http://www.modele.sklep.pl/product_info.php?products_id=314

 

W moim ulubionym chińskim sklepie cena serw 3,6g to 13,75$.

Nie licząc wysyłki to wychodzi 13,75$x3,26zł/$ (kurs realny sprawdzony ostatnio) = 44,825zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli idzie o serwa to polecam TS1118 firmy TOPMODEL 4,7 grama.

Dzięki unikatowej konstrukcji mają same zalety: precyzja pracy ,idealnie trzymają neutrum, duży moment obrotowy, bardzo dłucga żywotność. Nie spotkałem się jeszcze z przypadkiem uszkodzenia tego serwa (osobiście użytkuję je od ponad roku) . Mają tylko jedną wadę - cena ok. 95 zł (ale są jej warte)

Co prawda do kręcenia fikołków w powietrzu można zastosować tanie serwa, natomiast jeśli zacznie się kręcić prawdziwą akrobację to różnica jest kolosalna. (Nawiasem mówiąc te serwa stosuje większość zawodników w F3AI i "aeromusicalu")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.