Jump to content

Literatura popularno-naukowa


staszczyk

Recommended Posts

Posted

Czy może, któryś z kolegów podsunąć jakis tytuł dobrze napisanej ksiązki o współczesnych profilach lotniczych w modelarstwie? Przewertowałem dokładnie starsze książki, które mam w domu (lata `50-`80), ale jak wiadomo czasy się zmieniaja tak samo jak profile w lotnictwie i oczywiscie w modelarstwie. Zależy mi na tym, aby w końcu móc w stanie samemu dobierac profile do konstrukcji. Do tej pory latałem na profilach Ag i ich delikatnych modyfikacjach(robie skrzydełka do 115cm - szybowce) myślę jednak, że warto byłoby popróbowac czegos nowego - oby tylko to nie było walenie głowa w mur :lol2: . No a poza tym jak juz zdążyli mnie nauczyc w kochanym LO - "dobra książka nie jest zła, a w wakacje jeszcze lepsza" :devil:

Posted

właśnie tgo się najbardziej obawiałem, żródła internetowe to jednak nie to samo co książkowe, ale cośtam sie wynajdzie :wink:

Posted

Tzn jest kilka ciekawych pozycji książkowych - ale nie w języku polskim. Polecam Amazon i poszukanie "aerodynamics", "airfoil" itd.

Posted

coprawda jest kilka książek po angielsku, co nie stanowi najmniejszego problemu, ale problem stanowi ich ściagniecie do Polski (brak kontana ebayu, a poprostu nie trawie kupowania internetowego w zagranicznych sklepach) :roll:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.