Skocz do zawartości

Puzzel 1600


darek.3333

Rekomendowane odpowiedzi

Też nic specjalnego ale chciałem rozpropagować Puzzla 1600 z naszego forumowego wspólnego tematu.

 

 

Gdyby ktoś podrzucił na PW jakim programem (darmowym z netu) można zmontować te urywki w całość byłbym wdzięczny.

Operator miał 15 lat a to był mój pierwszy oblot i w ogóle lot modelem spalinowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny start. I widać, że pilot już wyćwiczony. Przy lądowaniu wygląda jakbyś przeciągnął, co spowodowało, że model poszedł potem dziobem w dół. Jakbyś wytrzymał jeszcze parę (naście) metrów lotu i dopiero wtedy "zaciągnął" to usiadłby ładnie na kółkach. Ale co tam będę Ci tłumaczył - w końcu jesteś pilotem to wiesz lepiej ode mnie ... :-)

 

Gratulacje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny start. I widać, że pilot już wyćwiczony. Przy lądowaniu wygląda jakbyś przeciągnął,

Gratulacje :-)

 

Dzięki wszystkim na gratulacje.

 

To było pierwsze lądowanie i nie miałem pojęcia jak szybko trzeba nim lądować. Bałem się , że jest za wyskoko i chciałem go trochę obniżyć no i zrobiłem to zbyt gwałtownie bo dotknął ziemi. Potem okazało się , że można go wytrzymać do o wiele mniejszej prędkości i bardzo ładnie wylądować. Lataliśmy sporo elektrykami (Piper J3 EPP i TOTO-0) ale nie mieliśmy pojęcia jak się będzie sprawować nasza pierwsza spalina. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.