pppd Posted June 23, 2009 Posted June 23, 2009 To ja dorzucę widok z mojego mieszkania jakiś czas temu:
Bartek2220 Posted June 23, 2009 Posted June 23, 2009 Nie wiem jak u Was koledzy ale na Górnym Śląsku już tydzień utrzymuje sie taka żałosna pogoda.... :evil:
Ładziak Posted June 23, 2009 Posted June 23, 2009 To ja też na szybko przejrzałem zbiory i znalazłem parę chmurek cykanych z mojego balkonu i oraz okna samochodu: Ale to wszystko mały Pikuś. Popatrzcie na to - każdy z obrazków otwiera oddzielną galerię: http://www.darkroastedblend.com/2008/03/extreme-weather.html http://www.darkroastedblend.com/2007/04/mammatus-lenticular-other-extreme.html oraz na to: http://www.extremeinstability.com/ - masakra, no nie?
mammuth Posted June 23, 2009 Posted June 23, 2009 Rewelacja Ladziu :shock: Juz dodalem do ulubionych.
grzegorzp Posted June 23, 2009 Posted June 23, 2009 No to i ja wrzucę jedną chmurkę, czyściutkie Rzymskie niebo i ... Niestety zdjęcie robione z dosyć daleka a przejrzystość powietrza w tym mieście hmm.
karlem Posted June 24, 2009 Posted June 24, 2009 grzegorzp, Ten grzyb budzi inne skojarzenia... :? Ale, żeby nie za smutno, ponieważ Roma, był taki dowcip: W bunkrze, przy pulpicie śpi tow. generał, walają się butelki po Stolicznej. Sprzątaczka macha szczotką, w pewnym momencie potknęła sie i padła na pulpit. Światełka zamrugały, syrena zawyła, generał się obudził, popatrzył i powiedział: Nu i paszła w p...zdu! Sprzątaczka urażona: Tawariszcz gienierał, oj niekulturno! Generał zdziwiony: Nie Wy, Italia!
grzegorzp Posted June 24, 2009 Posted June 24, 2009 grzegorzp,Ten grzyb budzi inne skojarzenia... :? Dokładnie dla tego cyknąłem tą fotkę. W bunkrze, przy pulpicie śpi tow. generał, walają się butelki po Stolicznej. Sprzątaczka macha szczotką, w pewnym momencie potknęła sie i padła na pulpit. Światełka zamrugały, syrena zawyła, generał się obudził, popatrzył i powiedział:Nu i paszła w p...zdu! Sprzątaczka urażona: Tawariszcz gienierał, oj niekulturno! Generał zdziwiony: Nie Wy, Italia! :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
gładkilot Posted June 24, 2009 Posted June 24, 2009 zdjęcie z mojego okna...prawa autorskie zastrzeżone
Marcin Posted June 24, 2009 Posted June 24, 2009 W zeszłą sobotę, pomimo deszczu, robiliśmy kilka holi szybowców. Fajne uczucie jak model jest wcale jeszcze nie wysoko, a tu nagle zaczyna znikać w niskich chmurach
karlem Posted June 24, 2009 Posted June 24, 2009 Przerabiałem to kiedyś, jak mi model dosłownie wessało... Drąg od siebie, długie chwile oczekiwania, a model wychodzi w zupełnie innym miejscu niz się spodziewałem. Inna rzecz, że noszenia wtedy takie były, że krety z ziemi wyrywało...
Paweł R Posted June 24, 2009 Posted June 24, 2009 Moja mała relacja z wczoraj Po wczorajszej burzy opady ~61l/m :shock: 167 interwencji strażaków (miejscowość 18km2 20 tys mieszkańców)
madrian Posted June 24, 2009 Posted June 24, 2009 Oj, ktoś poleci za te ocieplenie... Na kotwach cwaniaczki osczędzili... :twisted:
Bartek2220 Posted June 24, 2009 Posted June 24, 2009 :wink: ciemno sie momentalnie zrobiło... :shock:
GregorianR Posted June 26, 2009 Posted June 26, 2009 To i ja wrzucę fotki z chmurkami widzianymi z mojego okna:
Guest Anonymous Posted June 26, 2009 Posted June 26, 2009 ja ja nie mam z czego się cieszyć. W moim mieście było tornado , poległo 7 dachów no i wszystko co sie na około znajdowało. http://wiadomosci.onet.pl/cynk/533,1,1,zdjecie.html tutaj początek trąby http://wiadomosci.onet.pl/1997177,11,1,1,item.html?drukuj=1
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.